“Слава про творчо обдарованих автозаводців має линути повсюди!”

Ветеранський захід, який нещодавно відбувся у палаці культури “КрАЗ” завдяки сприянню адміністрації Кременчуцького автозаводу, присвятили Дню визволення України від фашистів. У огляді-конкурсі, котрий проходив уже вп’яте, від рад громадськості мікрорайонів взяли участь 15 самодіяльних колективів міста. Організатор – територіальний центр соціального обслуговування та рада ветеранів Автозаводського району. Його керівник, відкриваючи фестиваль, зазначила, що громада вдячна ПрАТ “АвтоКрАЗ”, бо щороку самодіяльні митці збираються на традиційний конкурс-огляд саме у заводському палаці культури. Вперше цей захід оцінювало компетентне журі, у складі якого – кременчуцькі митці-професіонали.
Зал палацу був переповнений. Для більшості ветеранів такий захід – це нагода зустрітися зі старими друзями, колегами, повболівати за учасників конкурсу, долучитися до прекрасного. Один із глядачів, ветеран праці автозаводу І. Ботвинко, розповів: “Дуже гарно, що нас тут усіх зібрали. Це як у клубі за інтересами. Із товаришами побачилися, і розважимося на цьому яскравому святі. Спасибі раді ветеранів “КрАЗу” за запрошення, за те, що “витягли” нас з дому!”
Першим виступив володар Гран-прі Всеукраїнського пісенного конкурсу “Із любов’ю до життя”, що відбувся 2 жовтня у Києві, ансамбль народної пісні “Два кольори” терцентру соціального обслуговування Автозаводського району. Пісенну естафету продовжили господарі заходу – автозаводці, яких “КрАЗ” делегував на мистецький захід. Свої творчі доробки під вигуки із залу “Слава “КрАЗу!” представив заводський хоровий ансамбль “Народна перлина” під керівництвом М.Карапузя. Мистецькі композиції у їхньому виконанні “Моя ти земле калинова”, “Рідне село”, попурі з українських пісень заворожили зал. Ветерани підспівували, оплесками зустрічали кожен виступ. Організатори заходу вручили заводчанам диплом за участь, подякували за яскравий талант: “Ви прикрасили сьогоднішній наш концерт. Чекаємо і наступного року, несіть повсякчас свою щиру українську пісню, даруйте і в подальшому всім гарний настрій. Слава про творчо обдарованих автозаводців має линути повсюди!”
Символічно, що концерт-огляд відбувся напередодні Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва, який відзначається 9 листопада. Тож, користуючись нагодою, щиро зичимо усім причетним до свята щедрих творчих ужинків та людської вдячності за служіння мистецтву.

Діна СТЕГАНЦЕВА
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий