Слово про Вчителя

Слово про Вчителя

Приємна подія об’єднала нещодавно освітян Карлівського району – 100-річний ювілей непересічної особистості, мудрої, прекрасної жінки, колишнього учителя Попівської восьмирічної школи №2 Віри Пилипівни Кучеренко.

Все своє трудове життя присвятила вона освіті, невтомній праці задля блага підростаючого покоління. В цей день шановну ювілярку прийшли привітати та вручити подарунки чимало гостей. Багато теплих слів було сказано на адресу цієї надзвичайно мудрої і доброї людини. З нею приємно спілкуватися, адже вона досі переймається проблемами рідних, колишніх учнів, яких пам’ятає всіх поіменно і впізнає навіть по голосу.
Скільки довелося пережити цій жінці – страшні роки голодомору, Другої світової війни, відбудови, – та не втратила людяності, великої любові до дітей. З 1941 року розпочала свою педагогічну кар’єру в Білухівській середній школі, потім – роки роботи в Захлюпанській школі та Попівській восьмирічній школі №2. Не одне покоління учнів навчала Віра Пилипівна не лише російської мови, а й доброти та милосердя. Тож і згадують її колишні учні з повагою і теплотою, а при зустрічі говорять: «Спасибі Вам, мій Учителю». А вона, справжній учитель – наставник молоді, яка майже 40 років педагогічної праці творила найскладніше з усіх цінностей нашого суспільства – людину, і до сьогодні глибоко вірить у те, що титанічний труд через роки увінчується світлим майбуттям для дітей і внуків, для рідної землі, до котрої прищеплювала любов.
Ваше життя, Віро Пилипівно, – приклад для наслідування. Адже тільки завдяки величезному позитиву та невичерпному оптимізму можна прожити таке довге життя. Карлівська освітянська родина низько вклоняється Вам, щиро бажає глибокої поваги, шани і любові навколишніх, миру, добра і добробуту, здоров’я, уваги і поваги від дітей, внуків та правнуків.
Ювілярка Віра Пилипівна Кучеренко з начальником відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Людмилою Слєпцовою та автором матеріалу Ольгою Черненко.

Добавить комментарий