“Смуга перешкод”, яка веде до успіху

“Смуга перешкод”, яка веде до успіху

Учні Білицької школи взяли участь у роботі табору «Підйом» та виграли грант від агропромхолдингу «Астарта-Київ». Вони захистили проект зі створення спортивно-тренувального майданчика «Смуга перешкод». Окрім уроків захисту Вітчизни, там проходять заняття гуртка «Школа безпеки», учасники якого представляють Полтавську область на всеукраїнських змаганнях.

Одна з авторів проекту Настя Васюта розповіла, як вони з Альоною Палішко та Поліною Дробиною обрали цю тему:
– Спочатку думали зробити просто дитячий майданчик. Але захотіли чогось незвичайнішого. Ми дуже любимо спорт. І деякі дівчата з нашого класу, які відвідують гурток «Школа безпеки», розповідали, що їм не вистачає обладнаного належним чином майданчика для тренувань . Тому і вирішили зробити «Смугу перешкод». І, звісно, це буде корисна річ для хлопців-старшокласників, які ходять на урок «Захист Вітчизни».
Дівчина розповіла, що в підготовці території та установці «Смуги перешкод» активно допомагали учні школи.
До реалізації проекту долучився Кобеляцький цукровий завод, що входить до агропромхолдингу «Астарта-Київ». Фахівець із соціального партнерства підприємства Тетяна Поставна розповіла, як готували необхідні спортивні снаряди:
– Брали з Інтернету розміри, заміри, дотримання норм охорони праці.
На кошти гранта закупили матеріали для майданчика: труби та фарбу для снарядів. Цукровий завод надав металеві конструкції для десятиметрового рукоходу. Сільська рада Біликів – деревину для бумів та стінки. А місцевий підприємець Микола Дробина подарував металеві кільця.
Під час відкриття учні школи показали вправи, які виконуються на уроці «Захист Вітчизни». Далі на глядачів очікували показові виступи учасників гуртка «Школа безпеки»: вони долали «Смугу перешкод», гасили пожежу та надавали першу допомогу умовному потерпілому. Тобто виконували вправи, які роблять на всеукраїнських змаганнях.
На відкритті були районні рятувальники, які надали пожежну машину та захисні костюми для показових виступів.
Тетяна Поставна пояснює, що проект спортивно-тренувального майданчика необхідний, бо це – покращення якості освіти:
– До того ж школа знаходиться в центрі селища. Територія відкрита, займатися можуть усі жителі. Тому це також пропаганда здорового способу життя.
Нагадаємо: нещодавно Кобеляцький цукровий завод відновив центральну площу з фонтаном у Біликах. Вартість реконструкції склала 100 тисяч гривень.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий