Інформаційний кур’єр

Сьогодні – монета, а завтра – ракета!

З метою збору коштів на допомогу Збройним силам України Національний банк України організував благодійну акцію «Смілива гривня», яка передбачає збір монет номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень. На сьогодні понад 14 млрд таких монет перебуває в обігу на загальну суму 5,09 млрд грн.
Пункти збору монет відкриті в усіх відділеннях Ощадбанку та ПУМБу. Банки отримують монети від населення та перераховують ці благодійні внески на спецрахунок Національного банку України на підтримку Збройних сил України.
Мета проведення акції – зібрати кошти на допомогу Збройним силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Також завдяки акції.
Термін проведення благодійної акції «Смілива гривня» – з 1 серпня до 31 жовтня 2022 року.
Для поширення акції Нацбанк планує організувати збір монет у закладах дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти; в закладах професійної, фахової передвищої та вищої освіти; в бібліотеках, громадських приймальнях, магазинах, відділеннях пошти тощо.

Матеріал надано департаментом інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Полтавської ОВА.

Добавить комментарий