Спільна робота на користь громади

Відразу три події відбулися у Решетилівці упродовж одного дня: відкриття міні-футбольного майданчика зі штучним покриттям на території ДНЗ «Решетилівський професійний аграрний ліцей імені І.Г.Боровенського», передача пожежно-рятувального автомобіля й спецобладнання місцевим рятувальникам, а ще решетилівці дізналися, що у їхньому місті незабаром буде створено Всеукраїнський центр вишивки та килимарства. Все це стало результатом робочої поїздки Валерія Головка й Олександра Біленького до Решетилівки. Разом із ними там побували і народні депутати України Олег Кулініч та Артур Герасимов.

Кошти, вкладені у спорт, принесуть “дивіденди здоров’я”
– Ми чітко виконуємо свої обіцянки, які давали місцевій громаді. Відкриваємо спортивний майданчик, бо спорт є одним із пріоритетних напрямків роботи полтавської влади, – зазначив Валерій Головко. – У нинішньому році запланували відновити і створити в області близько 40 майданчиків. І це тільки початок роботи. Нині на Полтавщині 62 відсотки дітей, які не займаються фізкультурою. Це дуже негативний показник. Чим більше коштів вкладемо у спорт, тим здоровішим буде населення.
За словами Олександра Біленького, на Полтавщині подібного спортивного майданчика немає, відтак решетилівський – унікальний.
– Маємо ще багато планів, – запевнив він. – Поруч, приміром, хочемо обладнати майданчик для вуличних тренажерів, велодоріжку, ролердром. На створення майданчика, де також передбачено 180 місць для глядачів, з обласного бюджету було виділено 2,8 мільйона гривень. Взагалі ж торік за обласною програмою підтримки фізкультури і спорту було збудовано 20 майданчиків на Полтавщині і ще 10 було профінансовано із Державного бюджету та Мінрегіонбуду за формулою 50 на 50.
Олег Кулініч наголошував, що на Полтавщині чільну увагу приділяють питанням розвитку спорту, організації дозвілля для дітей і молоді.
– Минулого року ми відкрили оновлений реконструйований зал аграрного ліцею, нині відкриваємо чудовий спортивний майданчик. Це приклад спільної роботи депутатів усіх рівнів, обласної влади на користь місцевої громади, – переконаний народний депутат.
– Децентралізація місцевої влади, яку розпочав Президент України ще з 2015 року, передбачала ключову річ – надходження коштів не до Києва, а до бюджетів місцевих громад. І ось ці зміни, які бачимо, є наслідком того, що кошти починають працювати на місцях. Мені дуже приємно, що серед лідерів цього процесу нині Решетилівський район, – наголосив Артур Герасимов.
Замість руїн – заклад культури
Під час робочої поїздки керівники області також оглянули приміщення Решетилівської фабрики художніх промислів імені К.Цеткін, яка не працює і перетворюється у пустку. На її місці планують створити Всеукраїнський центр вишивки та килимарства.
– У межах формування Державного бюджету закладено 30 мільйонів гривень на створення Всеукраїнського центру вишивки та килимарства в Решетилівці, – поінформував Олександр Біленький. – Нині земля, на якій розташоване приміщення фабрики, належить громаді, а будівля – концерну «Укрхудожпром». Наше завдання – передати будівлю на баланс громади. Кошти для того, щоб зробити цей центр, вже є. Не бачу перепон, щоб до кінця 2018 року тут були не руїни, а новий Всеукраїнський центр. Адже Решетилівка – центр вишивки і килимарства, тому він повинен логістично мати цей статус.
Наприкінці поїздки співробітникам Решетилівського РС ГУ ДСНС України у Полтавській області було передано пожежно-рятувальний автомобіль й спецобладнання.

Богдан ЛЕБІДЬ
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий