Спільний вагомий здобуток

Головний зоотехнік Віктор ОЛЕКСЕНКО, головний ветлікар Михайло ПОЛУПАН, директор виробничого підрозділу “імені Ватутіна” Василь ПОГОРІЛИЙ.

Спільний вагомий здобуток

Надій у понад вісім тисяч кілограмів молока на фуражну корову отримав колектив МТФ № 1 ВП «імені Ватутіна» ТОВ «Астарта Прихоролля»

Щороку у секторі тваринництва ТОВ «Астарта Прихоролля» підбиваються підсумки. У перші дні 2021 року відбулася приємна зустріч генерального директора ТОВ «Астарта Прихоролля» Павла Кандиби та провідних фахівців сектору тваринництва з колективом ферм ВП «імені Ватутіна» з нагоди отримання рекордного показника надою молока на фуражну корову у понад вісім тисяч кілограмів.
«Коли ми прийняли ферми, надої на фуражну корову становили дві тисячі дев’ятсот кілограмів. За кілька років роботи досягли восьми тисяч. Я вважаю це нашим спільним вагомим здобутком, – сказав генеральний директор ТОВ «Астарта Прихоролля» Павло Кандиба. – Третій рік поспіль утримуємо першість кращих надоїв молока на Хорольщині. До речі, всі ферми, які свого часу ми прийняли до складу «Астарти Прихоролля», діють і щороку примножують результати своєї роботи. Наші колективи – кращі у районі, думаю, ми не поступаємося і на обласному рівні. Ферми ВП «імені Ватутіна», їх колективи мають значні перспективи. І в цьому напрямку ми будемо працювати й надалі. А сьогодні від себе особисто, від колективу «Астарти Прихоролля» хочу подякувати кожному із вас за сумлінну працю. Адже цей рекордний показник можливо досягти, лише відповідально ставлячись до роботи, вболіваючи за спільну справу. В свою чергу ми, на рівні центрального управління ТОВ «Астарта Прихоролля», будемо робити все від нас залежне для того, щоб планомірно реалізувати систему операційного вдосконалення нашого агропідприємства. Це наша спільна можливість долучатися до покращення усіх виробничих процесів».
Керівник служби тваринництва Віктор Олексенко і головний ветлікар ТОВ «Астарта Прихоролля» Михайло Полупан відзначили роботу всього колективу, інженерної та енергетичної служб, працівників ферм, адже вони всі разом працювали на рекордний результат. Директор виробничого підрозділу Василь Погорілий подякував керуючій МТФ № 1 села Вишневе Наталії Романенко, начальнику зміни Світлані Провозьон за належну організацію роботи. Працівникам ферми: дояркам – Нелі Баланчук, Галині Вечорці, Валентині Даниленко, Наталії Кереуш, Наталії Киблик, Аллі Момот, Марії Перекопній, Валентині Строні, механізатору Анатолію Баланчуку, водію Володимиру Савченку, слюсарям – Андрію Кереушу, Василю Солтису, Сергію Темнику, фуражирам – Артемові Кирію й Олександрові Лиманцю, робітникам по догляду за тваринами – Володимиру Духно, Сергію Лиманцю, Віктору Шило, Станіславу Школі, Людмилі Шуміловій, начальнику зміни ВТФ села Єньки Оксані Верещаці й очолюваному нею колективу, які щодня доглядають молодняк майбутнього продуктивного поголів’я. Минулоріч «Астарта Прихоролля» придбала понад сто двадцять голів продуктивної молочної породи корів голштин, сорок дев’ять із яких утримуються на ВТФ села Єньки.
***
ТОВ «Астарта Прихоролля» на території діяльності у Хорольській і Миргородській громадах забезпечує належну роботу шести молочнотоварних ферм. За підсумками 2020 року, минулорічний показник понад вісім тисяч кілограмів молока з фуражної корови укріпив колектив МТФ № 1 села Староаврамівка ВП «Зоря» і цьогоріч вперше його подолав колектив МТФ № 1 села Вишневе ВП «імені Ватутіна». Сто кілограмів молока забракло колективу МТФ № 1 села Княжа Лука ВП «Зоря» для досягнення цього показника. Інші колективи ферм також підвищили надої відповідно до показника минулого року, проте їм не вистачило від ста до трьохсот кілограмів до досягнення надою восьми тисяч кілограмів на фуражну корову.

Сергій МІСЮРЕНКО
Журналіст

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий