Інформаційний кур’єр

Спільними зусиллями – до перемоги!

Понад місяць триває агресія путінських орд проти України. Рашистські війська несуть смерть, відчай, руїну. Найстрашніше ж те, що гинуть наші діти – майбутнє нації. Нехай горить у пеклі той, хто розв’язав цю війну, хто знищує нашу країну.
Наші військові героїчно, не шкодуючи свого власного здоров’я, а часом і життя, захищають Україну й увесь світ від російського неонацизму. Неоціненний вклад у нашу майбутню безсумнівну перемогу роблять усі українці. Не пасе задніх і наш Чорноглазівський старостатський округ Полтавського району. Так, працівниця фермерського господарства «Вітал-Агро» Яна Кулибаба зуміла організувати довкола себе місцевих жіночок різного віку. Вони ліплять вареники та випікають смачні пиріжки з м’ясом, лівером, капустою, картоплею, готують інші страви для бійців полтавської тероборони. Щодня для цієї доброї справи жінки використовують по півтора, а то й по два лантухи борошна.
Моя сім’я і Яна Кулибаба проживаємо в одному будинку, тож, коли до мене приїжджають мої дівчата, донька Таня і внучка Настя, вони спілкуються з Яною. Ось і цього разу, коли пані Яна розповіла їм про акцію «Допоможи захиснику-воїну», мої дівчата одразу оформили відпустку на виробництві й погодилися брати участь у зазначеній акції. Тож, починаючи з 27 лютого й понині, вони долучилися до місцевих жінок-волонтерок і, окрім приготування пиріжків та вареників, також плетуть маскувальні сітки, виконують іншу роботу. А наші хлопці-резервісти патрулюють нічні вулиці села, оберігають мир і спокій наших мешканців від непроханих гостей.

Іван МИРОНЧУК.
Село Чорноглазівка Полтавського району.

Добавить комментарий