Інформаційний кур’єр

Спортивні клуби долучилися до допомоги медикам

Компанія FERREXPO ще від початку оголошення карантину в країні сповістила про рішення Ради директорів всебічно допомагати медикам Полтавщини у їхніх нагальних потребах. Здійснюється забезпечення першочергових вимог шляхом цільових закупок.
«ФК «Ворскла» акцентовано опікуватиметься потребами Полтавської обласної інфекційної лікарні та закликає долучитися всіх небайдужих громадян до підтримки цієї ініціативи», – йшлося у заяві віце-президента ФК «Ворскла» Олега Лисака.
Понад двадцять найменувань різних медичних засобів та препаратів днями було передано в рамках обіцяної допомоги КП «Полтавська обласна клінічна інфекційна лікарня». З початку карантину це вже третій вантаж із допомогою клініці: раніше лікарі отримали монітори пацієнта uMEC12 та інфузійні насоси Benefusion VP1, по шість тисяч поліурітаново-силіконових рукавичок та фільтрувальних масок класу захисту FFP3 тощо, повідомляє прес-служба клубу.
***
Керівництво та спортсмени срібного призера Кубка України з волейболу – клубу «Решетилівка» – від початку карантину допомогають Решетилівській районній лікарні.
На своїй сторінці у соціальній мережі голова обласної ради Олександр Біленький, завдяки підтримці якого було створено клуб, зазначав: «Разом із хлопцями з волейбольного клубу «Решетилівка» вирішили передати клубний мікроавтобус для потреб Решетилівської лікарні. Пальне також за наш рахунок. Окрім того, три позашляховики надамо в розпорядження лікарів за першої потреби. Бережіть себе!»

Поділися:

Добавить комментарий