Спортивний калейдоскоп

Таїландський бокс
Представник Полтавщини, багаторазовий чемпіон України, чемпіон Європи, призер чемпіонату світу Олег Приймачов став чемпіоном світу з таїландського боксу у ваговій категорії до 91 кг, перемігши в чотирьох поєдинках. У чемпіонаті, що завершився у мексиканському місті Канкун, збірна України з 7 медалями, з них 4 – золоті, виборола третє загальнокомандне місце з 77 команд.
Більярд
На другому етапі Кубка світу з більярдного спорту у “Вільній піраміді”, що проходив у Москві, в жіночій першості кременчужанка Анастасія Ковальчук, яка є призеркою чемпіонатів світу і володаркою Кубка України, завоювала срібну медаль. На шляху до фіналу наша землячка обіграла росіянок, білоруску та співвітчизницю.
Кікбоксинг
Миргородець Валерій Тютюнник, виступаючи у складі збірної команди України, став бронзовим призером із кікбоксингу на Кубку світу “Будапешт-2018” в Угорщині. Загалом змагалися понад 2 тисячі учасників з 38 країн.
Бодібілдінг
На чемпіонаті Європи з бодібілдінгу, фітнесу та бодіфітнесу у Львові серед атлетів 8 країн вдало виступив котелевець Богдан Рахно, студент Лубенського лісотехнічного коледжу. Наш 18-річний земляк, один з наймолодших учасників, посів 4-те місце в категорії “МенсКласік”. Збірна України стала кращою в Європі.