Спортивний калейдоскоп

Плавання
Вдало виступили вихованці ДЮСШ № 2 міста Горішні Плавні на міжнародному турнірі з плавання, що відбувся в місті Рацибожі (Польща). Кращим спортсменом турніру з плавання вільним стилем визначено Данила Разгонова, який виборов “золото” та “бронзу” в запливах на 50 та 100 м і “срібло” у 100-метрівці на спині серед юнаків. Друге місце на 100-метрівці серед дівчат виборола Катерина Семенова.
У груповій естафеті на дистанції 50 м вільним стилем серед юнаків друге місце завоювали Олексій Ковальчук, Євгеній Куниця, Артем Ліпунов, Данило Разгонов. Третьою фінішувала команда дівчат – Карина Прилуцька, Катерина Семенова, Марія Шешеня, Тетяна Вороніна.
Греко-римська боротьба
У Кривому Розі відбувся Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби пам’яті
А. Г. Москаленка. Спортсмени з Полтавщини завоювали десять медалей, три з яких – золоті.
Перші місця посіли Ерік Шевченко з Кременчука, Сеймур Мамедов із Миргорода, Максим Федоренко з обласного центру.
Карате
Днями у Полтаві відбувся відкритий турнір “Кубок Автотрансу” з куодокіокушин карате в розділах куміте і ката. Серед полтавців перші місця у різних категоріях посіли Владислав Франчук, Олексій Андрюшин, Андрій Коршенко, Андрій Піпченко, Роман Овчаренко, Артур Мажуга, Єгор Тригуба, Захар Карнаух, Анастасія Немченко, Іван Науменко, Вадим Полішко, Данило Посполітак.