Спортивний калейдоскоп

Спортивне орієнтування
На базі обласного оздоровчого центру “Маяк” у селі Головач Полтавського району підбили підсумки змагань зі спортивного орієнтування серед депутатів рад усіх рівнів Полтавської області. Першість виборола збірна Полтавського району, друге місце посіли депутати обласної ради, третє – команда депутатів Зіньківського району. Участь у змаганнях взяли також команди із Гадяцького, Новосанжарського, Карлівського, Оржицького, Котелевського, Решетилівського та інших районів.
Пішохідний туризм
Також у “Маяку” був проведений 54-й відкритий чемпіонат області з пішохідного туризму в залік 22-ї обласної туристської спартакіади учнівської та студентської молоді Полтавщини.
У чемпіонаті помірялися силами 162 учасники з 7 команд старшої та 11 команд середньої вікових груп. До програми входили особисто-командні та командні змагання на дистанціях різних класів складності “Смуга перешкод”.
У загальному заліку в середній віковій групі перемогла команда Машівського району, у старшій – Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.
Призові місця посіли представники Засульської сільської ради Лубенського району та Миргорода.