Спортивний калейдоскоп

Веслування
На чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное серед молоді та юніорів, що проходив у Італії, каноїстка Людмила Лузан, вихованка веслувального клубу «Гірник» з Горішніх Плавнів, виборола «золото» в каное-одиночці на 500 м і «бронзу» у каное-двійці на такій же дистанції. Інший представник Полтавщини Олег Кухарик став чемпіоном на байдарці-одиночці на дистанції 500 м і бронзовим призером – у кілометровому запливі.
Черлідинг
Юна полтавська спортсменка, вихованка ДЮСШ № 4 та клубу «Арт-лайф» Наталія Новкова, виборола срібну нагороду чемпіонату Європи з черлідингу в Хельсінкі у складі молодіжної збірної України.
Греко-римська боротьба
Кременчужанин Максим Лю у складі юніорської збірної команди України став срібним призером відкритого чемпіонату Туреччини з греко-римської боротьби, що проходив у Стамбулі. Збірна України посіла в змаганнях почесне друге командне місце.
Вільна боротьба
Полтавець Алфес Долізе завоював «золото» Кубка України з вільної боротьби серед чоловіків у Хмельницькому у ваговій категорії до 86 кг.
Теніс
Тенісистка з Горішніх Плавнів Єлизавета Великородна здобула «золото» та «срібло» чемпіонату України з тенісу серед юніорів (до 18 років), що пройшов у Бучі Київської області. Єлизавета стала чемпіонкою у змішаному парному розряді, а в жіночому парному розряді завоювала срібну медаль.
Автоспорт
У спортивно-технічному комплексі «Лтава» в обласному центрі відбувся третій етап перегонів національної серії LTAVA ATTACK SERIES’18 – всеукраїнських змагань з автоспорту під егідою Автомобільної федерації України. Переможців визначали в 6 класах змагань. У суперспринті переміг полтавець Дмитро Білогубцев.
Плавання
На Кубку України з плавання «Містер Батерфляй» у Запоріжжі полтавські плавці посіли високі призові місця. Серед чоловіків на дистанції 50 метрів батерфляєм перше місце виборов Богдан Касьян, друге – Любомир Лемешко. Любомир завоював «золото» в стометрівці цим же стилем і «срібло» на дистанції 50 м вільним стилем, а Богдан – «золото» в 100-метрівці і в 50-метрівці на спині.
***
На Літньому чемпіонаті України з плавання серед юніорів у Броварах команда Полтавської області посіла 4-те місце у своїй групі.
Футзал
Спортсменки полтавської жіночої команди «ПЗМС» – воротар Олена Цикаленко, польові гравці Валерія Єрмоленко, Юлія Дударчук і Таїсія Бабенко, у складі національної жіночої збірної України з футзалу взяли участь у двох товариських матчах в Італії проти місцевої збірної. Одна зустріч, де гол на свій рахунок записала полтавка Бабенко, закінчилася перемогою гостей – 3:0.
Аматорський футбол
Зіграні матчі 11-го туру чемпіонату області з футболу. Лідирують: у групі «А» – команда «Рокита» з Великобагачанського району, в активі якої 33 очки, «Фламінго» з Горішніх Плавнів та «Легіон» із Полтави; у групі «Б» – «Олімпія» із Савинців Миргородського району із 26 заліковими балами, «Колос» із Лазірок Оржицького району та команда «Лубни».