Спортивний калейдоскоп

Дзюдо
Вихованка кременчуцького спортивного клубу “Легіон” Єлизавета Каланіна у складі збірної України взяла участь у командному чемпіонаті Європи з дзюдо серед чоловіків і жінок у Єкатеринбурзі. Збірна команда України завоювала бронзові медалі. Наша землячка виграла вирішальний поєдинок у протиборстві з французькою спортсменкою.
На шляху до медалі збірна України перемогла збірну Угорщини, поступилася збірній Росії, здолала представників Чехії, Туреччини та Франції.
Командний чемпіонат Європи проходив у змаганнях “стінка на стінку”, коли в одному поєдинку беруть участь по три спортсмени і по три спортсменки. Єлизавета була єдиною представницею Полтавщини і виступала у ваговій категорії понад 70 кг.
Легка атлетика
нещодавно у Луцьку закінчився чемпіонат України з легкої атлетики. Полтавка Ольга Корсун показала третій результат у потрійному стрибку. Чемпіонкою стала донеччанка Ольга Саладуха.
* * *
З нагоди відзначення дня заснування Міжнародного олімпійського комітету в Гребінці провели легкоатлетичну естафету “З Україною в серці”. Участь у забігах взяли 8 команд. Переможницею стала команда Тарасівської ЗОШ І–ІІІ ступенів, друге місце посіли учні Гребінківської гімназії, третє вибороли вихованці ДЮСШ.
Веслування
У місті Дніпро відбувся чемпіонат України з веслування на байдарках і каное. Спортсмени з Полтавщини здобули загалом на турнірі 42 медалі різного ґатунку.
Перші місця на різних дистанціях і в різних класах вибороли Олег Кухарик, Павло Алтухов, Людмила Лузан, Олег Боровик, Едуард Шеметило; екіпажі: Марія Кічасова-Скорик / Марія Повх / Анастасія Тодорова / Анастасія Горлова; Людмила Лузан / Анастасія Четверікова, Дмитро Янчук / Тарас Міщук; Олег Боровик / Едуард Шеметило / Андрій Рибачок / Юрій Вандюк; Віталій Вергелес / Денис Камерилов; Анастасія Горлова / Марія Скорик-Кічасова; Сергій Баштовий / Віталій Цуркан / Кирило Чорноморов / Роман Скорик; Сергій Баштовий / Олександр Сиромятников.
Кульова стрільба
Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Полтавського міськвиконкому спільно з міським центром фізичного здоров`я населення “Спорт для всіх” та ГО “Вороскол” провели міські змагання з кульової стрільби. Змагалися 30 спортсменів у категоріях юніори та дорослі. Постріли здійснювались з малокаліберної гвинтівки.
Серед юніорів призерами стали Назар Гонтар, Дмитро Костерко, Владислав Желізняк. У дорослих призові місця посіли Денис Макєєв, Євген Шацький, Денис Дмитренко.
Волейбол
У Гадячі відбувся турнір з паркового волейболу серед жінок. Змагалися чотири сільські команди. Перше місце посіли дівчата з Розбишівки, другими стали волейболістки з Петрівки-Роменської, третю сходинку зайняли спортсменки Рашівки.
Аматорський футбол
Зіграні матчі 12-го туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Лідирують у групі А команда “Рокита” з Великобагачанського району, в активі якої 36 очок, “Фламінго” з Горішніх Плавнів (31 очко) та “Легіон” із Полтави (28 очок). У групі Б – “Олімпія” з Савинців Миргородського району, яка набрала 29 залікових балів, “Колос” із Лазірок Оржицького району (27) та команда “Лубни” (24 очки). Загалом у двох групах грає 31 команда.