Спортивний калейдоскоп

Веслування
Байдарочник Олег Кухарик із Горішніх Плавнів виборов золоту нагороду чемпіонату світу серед молоді та юніорів у болгарському Пловдиві. Спортсмен повторив минулорічний успіх, фінішував першим на дистанції 500 м.
Представник Полтавщини Павло Алтухов став бронзовим призером чемпіонату, прийшовши до фінішу третім на дистанції 1000 м.
***
Днями у Дніпрі відбувся фінал командного чмпіонату України з веслування на байдарках і каное серед ДЮСШ та СДЮСШОР «Стрімкі човни». Спортсмени з Полтавщини завоювали медалі загалом на дванадцяти дистанціях. Перші місця посіли Данило Антропов (каное-одиночка 200, 500, 1000 м) та екіпаж Вікторія Мороз/ Вікторія Мунтян (байдарка-двійка 200, 500, 1000 м).
Дзюдо
У Загребі (Хорватія) відбувся міжнародний турнір серії «Гран-прі» з дзюдо серед чоловіків і жінок. У складі збірної команди України в змаганнях брала участь вихованка кременчуцького спортивного клубу «Легіон» Єлизавета Каланіна. Спортсменка завоювала «бронзу» у ваговій категорії +78 кг.
Аматорський футбол
Після 13-го туру чемпіонату Полтавської області з футболу змінився один із лідерів у групі Б. На третє місце вийшла команда «Інваспорт» (Полтава), обійшовши «Лубни». На першій та другій сходинках, як і раніше, розташувалися «Олімпія» (Савинці) та «Колос» (Лазірки). У групі А перша трійка була незмінна: «Рокита», «Фламінго», «Легіон».
Після 14-го туру в групі А «Легіон» і «Фламінго» помінялися місцями, зайнявши відповідно другий і третій рядки турнірної таблиці – за різницею м’ячів. У групі Б двійку лідерів наздогнали «Колос» із Великих Сорочинців та «Нафтохімік» із Кременчука, набравши однакову кількість очок і посівши третю та четверту сходинки.
Дитячий футбол
Кременчук приймав міжнародний дитячий турнір з футболу на Кубок мера. Змагання проводилися у двох вікових групах – дітей 2005 р. н. і 2008 р. н. Своїх вихованців в обох групах на турнір привезли п’ять шкіл – «Ворскла» (Полтава), «Кремінь» (Кременчук), «Молодь» (Полтава), «Аметист» (Олександрія), «Академік» (Свіштов, Болгарія) та «Дніпро-80» (Черкаси). Серед дітей 2005 р. н. кращими були вихованці «Ворскли». Десятирічних однолітків перемогли юні кременчужани.