Спортивний калейдоскоп

Міні-футбол
Зіграно фінальні матчі щорічного турніру з міні-футболу на Кубок міського голови Пирятина. Перемогла команда Пирятинського райвійськкомату, друге місце посіла команда «Ветеран-1», третє – «Юність», четверте – команда Пирятинської міської ради. Загалом трофей виборювали вісім колективів. Кращим гравцем фіналу став футболіст команди-переможниці Олександр Липа.
Пляжний волейбол
У міському турнірі з пляжного волейболу, проведеному в Полтаві, взяли участь 10 команд. Призові місця розподілилися так. І місце – Аліна Нагорна, Артем Слинько; ІІ місце – Євгенія Тарасовська, Євген Паляниця; ІІІ місце – Олена Німчин, Тарас Сліпченко.
* * *
На міському пляжі Зінькова пройшов традиційний відкритий турнір з пляжного волейболу на кубок міського голови серед чоловічих дуетів. У турнірі взяли участь 9 команд з Котелевського, Шишацького, Зіньківського районів та сусіди з Охтирського району Сумської області. Володарем почесного трофею став місцевий дует «Сосновий Бір» – Євгеній Сіненко та Олег Лисенко. На другому і третьому місцях – гості з Котелевського району: команди «Надія» і «Старт».
Масовий спорт
Анонс! 15 вересня о 20-й годині у Полтаві на проспекті Першотравневому стартує забіг «Полтавська ніч-2018». Організатори запрошують усіх бажаючих долучитися до активного способу життя. Дві дистанції – 5 та 10 км – треба подолати за ліміт часу: 45 хвилин та 1,5 години відповідно.
Новацією цьогорічної «Полтавської ночі» буде командна першість. Команди формуються від
7-ми учасників, кожний із яких отримує 20% знижки на реєстрацію. На фініші переможців та призерів чекає командна відзнака.
Вартість реєстрації до 11 вересня – 350 грн, з 11 вересня – 450 грн. Оплата стартового внеску здійснюється через Інтернет (за допомогою банківської карти). Реєстрація за посиланням: https://runstyle.net/events/poltavska-nich-2018/.
У вартість реєстрації входять: медаль фінішера для перших 400 зареєстрованих учасників; чіп для фіксації результату; стартовий номер; ліхтарик; обслуговування в пункті харчування й гідратації; талон на Pre-party»Полтавська ніч»; нагороди призерам тощо.
Для учасників передбачені перша медична допомога на трасі забігу, роздягальні, камери схову та біотуалети.
Бокс
В Одесі завершився міжнародний турнір з боксу пам’яті прославленого боксера Семена Трестіна. У змаганнях брали участь спортсмени з України, Молдови, Румунії, Азербайджану. Кременчужанин Віталій Покуляк завоював перше місце у ваговій категорії +91 кг.
Волейбол
Фінальний турнір з волейболу серед правоохоронців відбувся в Полтаві. Першість виборювали 5 команд-переможниць зональних змагань. За призові місця у фінальному етапі «Динаміади-2018» змагалися представники головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій, ГУ Нацполіції в області, військової частини 3052 Національної гвардії України, Хорольського та Миргородського відділів поліції. Кубок переможця і золоті медалі вибороли рятувальники. Срібним призером стала команда Хорольського відділу поліції, «бронза» – у представників Національної гвардії.
Аматорський хокей
Літнй турнір на Кубок Федерації хокею Полтавської області, який був розіграний вперше, виборола полтавська команда «Кавальдос». Фіналістом стала команда «Космос». Змагання проходили на штучному льоду торговельно-розважального центру «Екватор». У турнірі взяли участь 10 аматорських команд: «Вікінги», «Гадяч», «Джокери», «Полтава», «Будівельник», «Велика Багачка», «Кальвадос», «Колос», «РРС» і «Космос».
Переможці отримали перехідний Кубок, грамоти та медалі. Призерів турніру нагородили грамотами, медалями та статуетками в номінаціях кращих гравців.
Аматорський футбол
Відбулися матчі 15-го туру чемпіонату Полтавської області з футболу серед аматорів. Ігри першого етапу обласної першості завершені.
У групі А трійка лідерів має такий вигляд: «Рокита» (Великобагачанський район) – 45 очок, «Легіон» (Полтава) – 37, «Фламінго» (Горішні Плавні) – 34.
У групі Б, де на одну команду менше і зіграно по 14 поєдинків, турнірну таблицю очолює «Олімпія» з Савинців Миргородського району з 38 заліковими балами, слідом ідуть команди «Колос» з Лазірок Оржицького району і Великих Сорочинців Миргородського, що мають відповідно 33 і 29 очок. Стільки ж – 29 – у кременчуцького «Нафтохіміка», що за різницею забитих і пропущених м’ячів розташувався на проміжному фініші на 4-й сходинці.