Спортивний калейдоскоп

Бокс
У Світловодську Кіровоградської області пройшов всеукраїнський турнір з боксу за участю 150 спортсменів. На цих змаганнях 9 юних миргородців вибороли нагороди. Переможцями стали Іван Дудко та Артем Овлах. На рахунку миргородців також три срібних і чотири бронзових медалі.
Греко-римська боротьба
Днями у Харкові завершився командний чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юнаків. За підсумками змагань вихованці з Миргородської ДЮСШ вибороли друге місце. Срібні медалі отримали Сеймур Мамедов – вагова категорія 57 кг та Дмитро Сидоренко – 68 кг.
Карате
Полтава приймала масштабний всеукраїнський турнір з карате “Полтавська битва-2018” серед дітей і дорослих. Перші місця посіли полтавці Ілля Ігнатов, Альона Курилко, Вероніка Паровенко, Софія Вовк, Віталій Цуревський, Сергій Івахненко, Тимофій Магда, Владислав Вац, Денис Бойко, Іван Чорний, Максим Твердохліб, Микита Райло та кременчужанин Марк Котелевич.
Радіоспорт
На базі Полтавського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ОЦНТТУМ) втретє проведені відкриті очні змагання учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях. Позмагатися приїхали, крім полтавських, команди з Херсона, Києва, Чернігівської, Рівненської областей. Серед переможців – спортсмени Полтавської області: Антоніна Медник, Назар Краснянський (Диканька), Максим Помазан, Андріан Остроушко, Дмитро Кізілов (Полтава). Серед команд-переможниць Полтавщини – збірні ОЦНТТУМ та Диканського районного БДЮТ.
Кінний спорт
У селі Кованьківка Полтавського району відбулися змагання з паракінного спорту. У них брали участь діти з інвалідністю з Херсона, Києва, Маріуполя та Полтави.
Переможницею змагань з паракінного спорту стала Діана Недзельська з Маріуполя. Друге місце розділили Оксана Колесник з Полтави та Олександр Рябокрис із Києва.
Бодибілдинг
У Барселоні (Іспанія) завершився міжнародний турнір з бодибілдингу та фітнесу “Арнольд Класік Європа”. Дві наші землячки вибороли золоті нагороди. Вікторія Погребняк стала кращою у категорії “Вуменс фізик понад
163 см”. Судді віддали їй перемогу і в абсолютній першості. Чемпіонкою серед жінок зростом до 168 см стала полтавка Аліна Яман.
Самбо
Днями у Святогірську відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед ветеранів. Спортсмени з Полтави вибороли шість медалей. Перші місця посіли Олександр Глизь та Олександр Сидоров, другі – Ігор Арабчук, Сергій Пронь, Микола Лоза, третє – Валентин Бих.
Мотобол
Мотобольний сезон в Україні офіційно завершився. У Кам’янці-Подільському відбувся останній матч чемпіонату України 2018 року. Чинний чемпіон – “Нива” з Вишняків Хорольського району – зіграв із командою “Поділля-Мотор” і переміг у гостях із перевагою в 4 м’ячі.
Голбол
Полтавці стали чемпіонами Європи з голболу – це гра для спортсменів із вадами зору, грають дві команди по три гравці у кожній. Чемпіонат Європи з голболу днями завершився у Польщі. У змаганнях брали участь дві збірні України – чоловіча і жіноча. Обидві команди стали чемпіонами, і в обох виступали полтавці.
Чоловіки виграли всі матчі в групі, на шляху до фіналу здолали суперників з Англії та Іспанії та у фіналі виграли у збірної Греції. Національна збірна України повністю складається з полтавців.
Чемпіонський склад збірної України: Родіон Жигалін (капітан), Олександр Топорков, Євген Циганенко, Василь Олійник, Віталій Гапоненко, Антон Стрельчик. Головний тренер збірної – полтавець Федір Дубровін.
Жінки також перемогли всіх суперниць у групі, в матчах плей-оф переграли збірні Польщі та Бельгії і в фіналі були сильнішими за збірну Фінляндії. У складі жіночої збірної чемпіонкою стала полтавська спортсменка Лілія Пасько, повідомляє “Полтавщина Спорт”.