Спортивний калейдоскоп

Бокс
Днями в Одесі завершився чемпіонат України з боксу серед юніорів. Полтавець Кирило Таран став чемпіоном країни у ваговій категорії до 66 кг. Він провів 5 поєдинків і у фіналі переміг представника Херсонщини, повідомляє «Полтавщина Спорт». Медаль Кирила стала єдиною для полтавської команди.
Самбо
У турнірі за Кубок України з бойового самбо в Ірпіні Полтаву вперше представляв відомий боєць ММА Дмитро Микуця з клубу «OneTeam». Дмитро виступав у ваговій категорії +90 кг і виборов срібну медаль. До змагань спортсмена готували тренери Максим Кишинець та Ігор Онопрієнко.
Тхеквондо
На чемпіонаті України з тхеквондо серед вихованців спортивних шкіл, що проходив у Львові, спортсмени з Полтави та Кременчука вибороли загалом 23 медалі різного ґатунку. Перші місця в своїх категоріях посіли Дар’я Рябцева, Ігор Гаврилко, Марк Коне (усі – Полтава), Дар’я Кареліна, Софія Покотило (обидві – Кременчук).