Спортивний калейдоскоп

Хокей
У перенесеному матчі Української хокейної ліги ХК “Кременчук” вдруге за тиждень переміг херсонський “Дніпро”. Долю матчу вирішила єдина шайба. Кременчужани перемогли з футбольним рахунком 1:0. Це друга “суха” перемога “городян” у сезоні, а загалом вони виграли у херсонців четвертий раз з п’яти ігор, повідомляє прес-служба клубу. “Кременчук” має 44 очки і продовжує очолювати турнірну таблицю.
Футбол
Завершилися матчі обласної першості з футболу серед аматорів у першій лізі. Днями відбувся матч-відповідь фінального протистояння за чемпіонство. Між собою зіграли “Дружба” з Очеретуватого та “Аргус” з Голобородьківського. Перший матч закінчився з рахунком 2:3 на користь “Дружби”, у другому зафіксована нічия 1:1.
Таким чином “Дружба” з Очеретуватого стає чемпіоном серед команд першої ліги. “Аргус” здобуває “срібло”. “Бронзу” в очному протистоянні з “Диканькою” вибороли “Лубни”. “Дружба” й “Аргус” наступний сезон розпочнуть у вищій лізі, повідомляє “Полтавщина Спорт”.
* * *
Відбулися останні зустрічі чемпіонату Полтавської області з футболу серед юнацьких команд. У підсумку перше місце серед юнаків посів кременчуцький “Нафтохімік”, друге місце – у “Пирятина”, третє – у полтавського “Легіона”, повідомляє “Полтавщина Спорт”.
Тхеквондо
В олімпійському центрі у Конча-Заспі відбувся чемпіонат України з тхеквондо серед спортсменів з вадами слуху. Полтавський дефлімпієць Вадим Боярин став кращим у ваговій категорії до 68 кг і виборов чемпіонське “золото”. До змагань Вадима готував тренер Юрій Шавиро.
Легка атлетика
Днями в Лазурному на Херсонщині відбувся всеукраїнський турнір з легкоатлетичного багатоборства. Три медалі завоювали на цьому турнірі спортсмени з Лубен. Руслан Остапчук став переможцем серед юнаків (U16) з двоборства (100 м+1500 м). В іншому двоборстві (100 м + 800 м) “бронзу” у віковій групі U18 завоював Олександр Колбун. Серед дівчат у категорії U16 третьою стала Дар’я Василенко. “Срібло” у двоборстві 100 м + 100 м з бар’єрами виборола Вікторія Корнієнко.
Плавання
На Кубку України з плавання, що проходив у Кременчуці, четверо спортсменів з Полтавщини завоювали сім медалей. Полтавець Богдан Касьян виборов “золото” в двох дисциплінах і встановив національний рекорд на дистанції 50 м на спині. Марина Надточій з Горішніх Плавнів теж має дві золоті медалі в брасі. Два “срібла” на різних дистанціях батерфляєм – на рахунку полтавського олімпійця Любомира Лемешка. Третє місце у вільному стилі завоював Євгеній Дубницький з Полтави.