Спортивний калейдоскоп

БОКС
Феєричним виявився чемпіонат світу з боксу серед жінок, який фінішував на вихідних у Нью-Делі (Індія), для нашої землячки Ганни Охоти (вагова категорія – 48 кг). Отримавши перемогу в рамках чвертьфіналу змагань над представницею Туреччини, наша спортсменка гарантувала собі “бронзу” головного старту року. Та на досягнутому не зупинилася! У півфіналі одноголосним рішенням суддів Ганна перемогла японську спортсменку. 24 листопада – в рамках фінальної зустрічі представниця боксерської школи Горішніх Плавнів зустрілася з індійкою Марі Ком.
У непростому поєдинку з господаркою рингу наша спортсменка, на жаль, поступилася тепер вже 6-разовій чемпіонці світу, повідомив офіційний сайт Федерації боксу України.
Вітаємо Ганну зі “сріблом” чемпіонату світу!
ХОКЕЙ
Під час матчу 18-го туру Української хокейної ліги між ХК “Кременчук” та харківським “Динамо” наші земляки першими серед усіх клубів, що беруть участь у цьогорічному чемпіонаті, переступили відмітку в сто шайб, закинутих протягом цього турніру. Історичним для кременчуцької команди став результативний кидок форварда Івана Савченка. Тепер (за системою гол+пас) в активі нападаючого 21 очко (11+10), і він посідає друге місце серед снайперів чемпіонату УХЛ, повідомляє прес-служба ХК “Кременчук”.
Поєдинок “Кременчука” і “Динамо” закінчився впевненою перемогою хокеїстів із наддніпрянського міста – 5:2. Наші земляки продовжують утримувати лідерство в турнірі.
АРМРЕСЛІНГ
Днями у спорткомплексі Полтавської державної аграрної академії відбувся чемпіонат України з армреслінгу серед студентів. В активі наших спортсменів – одне “золото” і шість срібних нагород. Перше місце посів Богдан Лубанець (ліва рука, вагова категорія – до 75 кг).
“Срібло” вибороли Денис Матяш (права і ліва рука, вагова категорія – до 70 кг), Едуард Гиря (ліва рука, вагова категорія – до 85 кг), Сергій Чопівський (права і ліва рука, вагова категорія – до 90 кг), Василь Ткаченко (ліва рука, вагова категорія – +90 кг), повідомляє “Полтавщина Спорт”. Чотири з семи нагород завоювали представники Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Команда університету посіла п’яте місце у всеукраїнському командному заліку.