Спортивний калейдоскоп

ХОКЕЙ
У 33-му турі чемпіонату Української хокейної ліги “Кременчук” на виїзді обіграв харківське “Динамо” (5:2).
Головний тренер команди Олександр Савицький так прокоментував переможну гру: “Мало кидали по воротах, але показали красивий хокей. Незважаючи на те, що просимо команду грати від початку до завершення матчу, наприкінці третього періоду за рахунку 4:0 наші хокеїсти розслабилися і дозволили супернику закинути. Тож ще є над чим працювати”, – повідомляє офіційний сайт “Кременчука”.
Кременчужани набрали 72 очки, зігравши 32 матчі, і посідають третю сходинку в турнірній таблиці. За втраченими балами наші земляки відстають від лідерів (“Дніпра” і “Донбаса”) лише на чотири очки. Нижче третього місця “Кременчук” вже не опуститься, а от за кращу позицію за підсумками сезону боротьба ще попереду.
ВОЛЕЙБОЛ
На жаль, нефартовим виявився чвертьфінальний раунд Кубка України для лубенського “Фаворита”. Як і очікувалося, лідери волейбольної Суперліги – “МХП-Вінниця” та “Серце Поділля”, які, до того ж, останнім часом зміцнили свої склади досвідченими виконавцями, своїх шансів не втратили й у кубкових зустрічах. Ці команди впевнено крокують до півфіналів, повідомляє офіційний сайт Федерації волейболу України. Наші ж земляки, поступившись ще й “Житичам” із Житомира, боротьбу за кубок припинили.
ФУТБОЛ
“Ворскла” завершила перший зимовий збір. Перед відльотом із Туреччини полтавська команда зіграла четвертий товариський матч на цьому етапі підготовки. Їхнім суперником був сербський клуб “Младост” (Лучані), де зараз грає колишній гравець “Ворскли” 38-річний Йован Маркоскі, повідомляє прес-служба полтавського клубу.
Долю зустрічі вирішив епізод на останній хвилині гри. Мисика не за правилами атакували у карній зоні “Младості”. Карека, який відіграв сорок п’ять хвилин постійно націленим на ворота суперника, і, щонайменше, двічі був близьким до того, аби забити з гри, впевнено підійшов до м’яча і приніс перемогу “Ворсклі” ударом із 11-метрової позначки у нижній правий кут воріт – 1:0.
Після першого збору “ворскляни” на кілька днів повернулися додому, а 31 січня вирушили у зворотному напрямку, на другий етап підготовки, який також відбудеться у Туреччині.
***
Традиційний турнір “Кубок Віктора Пожечевського” стартує 4 лютого. Цього року турнір відбудеться у дещо новому форматі, і замість восьми команд-учасниць буде шість: “Легіон” (Полтава), “Олімпія” (Савинці), “Вікторія” (Миколаївка, Сумська область), “Ворскла” U-19 (Полтава), “Мир” (Горностаївка, Херсонська область), “Полісся” (Житомир).
Усі матчі відбудуться у Копилах на заміській базі ФК “Полтава”. Вхід для вболівальників вільний, повідомляє “Полтавщина Спорт”. n