Спортивний калейдоскоп

Шахістка з Полтавщини Наталя Мироненко нагороджена орденом княгині Ольги ІІ ступеня

Президент України Володимир Зеленський провів зустріч зі спортсменами національної дефлімпійської збірної команди України, які вперше за роки незалежності України перемогли в загальнокомандному заліку на ХХ зимових Дефлімпійських іграх у Ерзурумі.
Глава Держави нагородив дефлімпійців, серед них – і шахістка з Полтавської області Наталя Мироненко. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Філіп Пронін.
«І кожен, хто здобуває повагу світу до українського характеру та Української держави, допомагає всім нам. Допомагає народу вистояти. Допомагає вистояти нашим бійцям на фронті в боротьбі за нашу незалежність», – зазначив Глава Держави.
Збірна команда України у складі 36 спортсменів здобула 10 золотих, 5 срібних та 4 бронзові медалі, що на 8 нагород більше, ніж на попередніх іграх.
«Шахістка з Полтавщини Наталя Мироненко виборола «золото» та зайняла перше місце у командних класичних шахах серед жінок. Президент нагородив Наталю орденом княгині Ольги ІІ ступеня, – розповів Філіп Пронін. – Збірна України вперше стала світовим лідером у загальнокомандному заліку за кількістю золотих нагород. Наші – найкращі!»

Перші на чемпіонаті України з вільної боротьби

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років спортсмени з Полтавщини вибороли 4 золоті та 5 бронзових медалей. Здобули перше загальнокомандне місце.
За результатами змагань перші місця вибороли: Надія Соколовська (72 кг), Богдан Олійник (70 кг), Микита Моргун (74 кг) та Богдан Олексієнко (79 кг). «Бронзу» здобули Данило Тягло (57 кг), Денис Биков (86 кг), Мухаммад Лутфієв (92 кг), Іван Примаченко (97 кг), Микита Ріяко (125 кг).
Змагання були відбірковими до чемпіонату Європи, який відбудеться у травні в Азербайджані.

У полтавців – 27 медалей з козацького двобою

На чемпіонаті України з козацького двобою збірна Полтавської області виборола 27 медалей: 11 золотих, 7 срібних та 9 бронзових медалей.
Чемпіонами України стали Павло Коробов, Катерина Пасько, Валентин Пасько, Каміла Фелоненко, Олександр Конишев, Мілана Мусієнко, Ігор Малярчук, Олексій Носенко.
«Срібло» вибороли Ксенія Петрова, Мілана Мусієнко, Катерина Перерва, Катерина Пасько, Ілля Ніколаєнко.
Третє місце посіли Нікіта Соколов, Роман Шевчук, Катерина Перерва, Валентин Пасько, Фелікс Алізаде, Максим Назаренко.
Спортсменів підготували тренери Олександр Манюненко, Ігор Малярчук та Павло Коробов.
Участь у змаганнях взяли понад 600 спортсменів із 14 регіонів України.