Спортивний калейдоскоп

Спортивний калейдоскоп

У Кременчуці відкрили спортивну залу греко-римської боротьби

В урочистому відкритті взяли участь олімпійський чемпіон Жан Беленюк, президент федерації греко-римської боротьби України Олег Сазонов, головний тренер Національної збірної України з греко-римської боротьби Володимир Шацький, начальник Управління молоді та спорту Полтавської ОВА Марина Трохименко.
У борцівській спортивній залі зможуть тренуватися діти, молодь, ветерани, усі охочі спортсмени. Заняття будуть безоплатними, особлива увага приділятиметься тимчасово переміщеним особам і дітям загиблих на війні.
Головний тренер Національної збірної України з греко-римської боротьби Володимир Шацький відзначив кременчуцьких тренерів і їхню високу кваліфікацію.

Спортивні досягнення на чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО

У Броварах відбувся чемпіонат України з кікбоксингу WAKO серед юнаків та юніорів, в якому взяли участь близько 1258 спортсменів. Збірна МГО «Євроклуб-Лубни» здобула два перших, три других та шість третіх місць, повідомляє сайт Лубенської міської ради.
Алехно Данило та Криворотько Денис стали чемпіонами України з кікбоксингу WAKO. Спортсмени МГО «Євроклуб-Лубни» вразили всіх своїми показовими виступами. Вони продемонстрували високий рівень підготовки, технічної майстерності та надзвичайної витримки.
Спортивні перемоги – це досягнення не лише для спортсменів, а й для їхніх тренерів: Антона Степаненка, Вадима Лютого та Марата Мамедова.
Кременчуцькі спортсмени Денис Яковенко та Микита Лукаш перемогли у кількох розділах на чемпіонаті України з кікбоксингу ВАКО. Про це повідомив їх тренер Сергій Леоненко на своїй Facebook-сторінці.

Поділися:

Добавить комментарий