Спортивний калейдоскоп

«Ворскла» відбирає очки у «Кривбаса»

Відбувся матч 23-го туру української Прем’єр-ліги між полтавською “Ворсклою” та “Кривбасом”.
Фаворит протистояння вийшов уперед на 22-й хвилині, коли Даниель Соса реалізував 11-метровий удар. Проте криворізький клуб мав перевагу лічені хвилини. “Ворскла” забила у першій же своїй атаці. Ібрахім Кане віддав гостру передачу, м’яч перейшов до Руслана Степанюка, а той скористався “подарунком” і майстерно пробив – 1:1.
Після перерви команда Юрія Вернидуба продовжувала володіти ініціативою. У результаті суддя зафіксував нічийний результат – 1:1. “Ворскла” вивозить з Кривого Рогу нічию і відбирає очки у претендента на чемпіонство.

Збірна Полтавщини з гандболу стала чемпіоном України

Вперше в історії збірна Полтавської області стала чемпіоном України серед юнаків 2007–2008 р. н. з гандболу. Змагання провели в Києві.
Друге місце посіла збірна ДЮСШ ім. Ю. Лагутіна (Запоріжжя), третє – Нововолинська ДЮСШ.
Вадим Матрос – чемпіон України з греко-римської боротьби
У Тернополі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби U-17 – відбіркове змагання на чемпіонат Європи.
Учень – спортсмен 10 класу Кременчуцького спортивного ліцею імені
І. М. Піддубного Вадим Матрос виборов золоту медаль чемпіонату України з греко-римської боротьби U-17, посівши І місце. До змагань Вадима підготував його тренер Сергій Бузько.

Полтавці здобули 15 медалей на чемпіонаті України з пумсе з тхеквондо

У Києві відбувся чемпіонат України з пумсе з тхеквондо (ВТФ). Змагання проводилися серед юнаків та дівчат.
На змаганнях спортсмени з Полтавської області вибороли 5 золотих, 3 срібні та 7 бронзових медалей.

Плавчиня з Горішніх Плавнів здобула три медалі

Гімн України пролунав на міжнародних змаганнях із плавання Multinations Youth Swimming 2024. Вони відбулися у місті Скоп’є (Північна Македонія).
У складі збірної України Юлія Ткаченко із Горішніх Плавнів виборола золоту медаль на дистанції 200 метрів на спині. Крім того, плавчиня здобула два “срібла” – на дистанції 100 метрів на спині та в естафетному плаванні 4 на 100 комбінована жіноча.Юлію до змагань підготував тренер вищої категорії Артем Лашко.

Ветерани та військовослужбовці Полтавщини взяли участь у змаганнях «Кубок Серцевіра»

У Чернігові закінчилися Всеукраїнські відкриті змагання з адаптивних видів спорту “Кубок Серцевіра”. Участь у заході взяли ветерани та військовослужбовці з Полтавщини.
Полтавці Олександр Краснович (ветеран війни), Артем Погорілий (ветеран війни), Юрій Сиров (капітан служби цивільного захисту ДСНС України) вибороли “срібло” у волейболі сидячи.
Олександр Краснович посів четверті місця у змаганні на аеробайку та веслуванні на тренажері серед “здорових”. Артем Погорілий став четвертим у змаганні з настільного тенісу у відкритій категорії (серед всіх).
У програмі змагань були такі види спорту: жим лежачи, веслування, ейрбайк, жим гирі, настільний теніс, волейбол сидячи, стрільба з лука. Захід організувала Федерація спорту ветеранів війни.