Спортивний калейдоскоп

Юний шахіст з Полтави – чемпіон України

У Вінниці відбувся чемпіонат України з шахів серед дітей до 8 років. Чемпіоном України з класичних шахів став Тимофій Петренко з Полтави. Тимофій також зайняв п’яте місце зі швидких шахів та четверте – з бліцу. До змагань спортсмена підготував тренер Володимир Куриленко.

Спортсмени з Полтавщини – призери всеукраїнського турніру з дзюдо

У Львові провели традиційний всеукраїнський турнір з дзюдо. У ньому брали участь спортсмени з усіх регіонів України.
Вихованці ПО ШВСМ та КЗДЮШ «Олімпійські надії» взяли участь у турнірі та посіли призові місця. 1 місце – Вертій Владислав (66 кг); 2 місце – Лоза Павло (81 кг); 3 місце – Бачурін Богдан (42 кг).

«Бронза» чемпіонату Європи з кіокушин карате

У місті Варна (Болгарія) відбувся 37 відкритий чемпіонат Європи з кіокушин карате. Участь у змаганнях взяли 700 спортсменів із 20 країн світу.
У складі збірної команди України участь у чемпіонаті взяв вихованець КЗ ПДЮСШ «Полтава» Іван Чорний. Він виборов бронзову медаль у категорії 14–15 років до 50 кг. Підготував спортсмена до змагань тренер Максим Місюренко.

Легкоатлети Полтавської області завоювали дві золоті медалі на чемпіонаті України

У Луцьку на командному чемпіонаті України з легкої атлетики спортсмени з Полтавщини здобули два «золота».
Ольга Корсун зайняла перше місце у потрійному стрибку і виконала норматив МСМК. Її результат – 14.20 м. До змагань спортсменку готував тренер Юрій Щербак.
Давід Кулаковський посів перше місце з бігу на 200 м. Подолав дистанцію за 21.43 с і побив особистий рекорд. Легкоатлета до змагань готували В’ячеслав Нищеменко та Олена Шипова.