Спортивний калейдоскоп

Спортивний калейдоскоп

Надія Соколовська – перша жінка в області, яка виконала норматив майстра спорту міжнародного класу з вільної боротьби

У Баку завершився чемпіонат Європи з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років. На ньому спортсменка з Полтавщини Надія Соколовська виборола «срібло» у ваговій категорії до 72 кг. Тим самим вперше в жіночій боротьбі нашої області виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.
Тренує спортсменку її батько Володимир Соколовський.
«У цій віковій групі я виступаю вперше й була наймолодшою серед спортсменів збірної України. Найважчою була перша сутичка з представницею Молдови. Було важко психологічно налаштуватися на боротьбу, адже усі спортсменки дорослі, – розповіла 18-річна Надія Соколовська після змагань. – Друга сутичка була з представницею Швеції. У третій – за вихід у фінал – я перемогла росіянку. У фіналі поступилася представниці Білорусі».
Після цих змагань спортсменка розпочинає підготовку до чемпіонату Європи U-20, який відбудеться влітку в Сербії. Чемпіонат світу з вільної боротьби відбудеться в Іспанії у вересні.

Веслувальники – перші на чемпіонаті України

Спортсмени з Полтавської області завоювали перше командне місце на чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років. Змагання відбулися в Умані з 22 по 27 травня.
Полтавська область набрала 2615 очок, на другому місці – Львівська (2397 очок), третє місце посіла Волинь (1657 очок).
Змагання були відбірковими на участь у чемпіонаті Європи в Братиславі (27–30 червня) та у чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років у Болгарії (17–21 липня).
Переможцями чемпіонату України стали – Тарас Кузик, Ярослав Верблюд, Софія Жушман, Максим Бовкун, Марія Яценко, Карина Негря, Денис Яровенко, Валерія Нестеренко, Анастасія Жиліна, Дмитро Голюк, Ірина Неділько, Тарас Литвиненко, Ігор Новак, Антон Рудий, Назар Павленко, Еліна Скляр.
Призові місця зайняли Олена Григор’єва, Вікторія Мунтян, Тетяна Смиловенко, Альона Тімченко, Роман Григоренко, Владислав Дворніков, Олег Присяжний, Артем Пустовойт, Даниіл Лужецький, Єлизавета Бессонова, Андрій Плетеньов, Роман Захаров, Олена Гук.
Спортсмени представляли Полтаву, Кременчук, Горішні Плавні.
poda.gov.ua

Поділися:

Добавить комментарий