Спортивний калейдоскоп

Легка атлетика
В Одесі на чемпіонаті України з кросу на дистанції 5 км серед жінок бронзовою призеркою стала Валерія Зіненко з Лубен. Спортсменка подолала дистанцію за 18,38 хвилини.
Дзюдо
Десять медалей на чемпіонаті України серед ветеранів (від 30 років) у Луцьку вибороли дзюдоїсти Полтавщини. Перші місця у своїх категоріях завоювали: серед чоловіків – Анатолій Горніч, Микола Середа з Кременчука, Микола Лоза з Полтави, серед жінок – кременчужанки Олександра Лукаш-Білякова, Яна Сорока, Марина Яценко.
* * *
На турнірі за Кубок Європи з дзюдо у хорватському місті Дубровник у складі збірної України виступив кременчужанин Каро Марандян (вагова категорія до 66 кг) і став бронзовим призером. Спортсмен переміг суперників із Великої Британії, Франції, Фінляндії та Албанії.
Кікбоксинг
У Харкові проходив чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. 8 членів команди бійцівського клубу “Миргород” стали чемпіонами країни. Це – Владислав Мельник, Максим Дроботенко, Михайло Якименко, Дмитро Калініченко, Анастасія Балко, Денис Саркісян, Анна Фененко, Данило Дубинець. “Срібло” – у Романа Коваленка, “бронза” – у Ярослава Чекмеза та Данила Кучеркова.
Карате
На змаганнях Кубка світу з кемпо-карате та кобудо, що проходив в Угорщині, Україну представляли вихованці Хорольської ДЮСШ. Перше місце в “лайт-контакті” та третє в “семі-контакті” виборов Сергій Дрозд. Срібними призерами стали Віктор Брижко і Максим Крат, у здобутку останнього також бронзова нагорода.
* * *
Юний спортсмен із Гребінки Станіслав Бугар виборов перше місце на Х Відкритому чемпіонаті з кіокушинкай карате, що пройшов у Ромнах Сумської області.