Спортивний калейдоскоп

Хокей
У трьох матчах півфінальної серії Української хокейної ліги між ХК “Кременчук” та “Білим Барсом” з Білої Церкви виграли кременчужани. Перемога в останній грі з рахунком 5:4 принесла команді з Полтавщини путівку до фіналу турніру. Тож “Кременчук” вийшов у фінал УХЛ і продовжує боротьбу за медалі. Суперником клубу є чинний чемпіон України – ХК “Донбас”. Фінальна серія триватиме до чотирьох перемог однієї з команд. Першу гру фінальної серії “Кременчук” програв з рахунком 3:0.
* * *
Відбулися матчі останнього туру Відкритого чемпіонату Харкова з хокею з шайбою серед аматорів. На льодовій арені “Салтівський лід” полтавська команда “Кальвадос” виграла у місцевих “Тигрів” (7:2) і забезпечила собі місце у зоні плей-оф.
Легка атлетика
Кременчужанка Ольга Ляхова завоювала срібну медаль на міжнародному турнірі з легкої атлетики серії IAAF World Indoor Tour, що проходив у польському місті Торунь. У бігу на 800 метрів спортсменка фінішувала другою з часом 2:01,08 хвилини, показавши свій кращий результат у сезоні. Раніше Ольга виборола “бронзу” Відкритого Кубка Стамбула (Туреччина) з легкої атлетики в приміщенні, подолавши дистанцію в 400 метрів за 53,85 секунди.
* * *
Всеукраїнський турнір з легкої атлетики на призи заслуженого майстра спорту України Юрія Білонога серед юнаків і дівчат 2001 року народження та молодших пройшов у Сумах. Вихованка Гребінківської ДЮСШ Вікторія Баранівська стала переможницею у потрійнму стрибку, встановивши особистий рекорд.
Дзюдо
У марокканському Агадірі відбувся міжнародний турнір з дзюдо “Гран-прі Агадір”. У складі збірної України у змаганнях брала участь кременчужанка Єлизавета Каланіна (вагова категорія 78+ кг). Перемігши у фіналі словенську дзюдоїстку Анамару Веленшек, Єлизавета стала чемпіонкою турніру.
Карате
На Відкритому чемпіонаті Миколаєва з Кіокусін карате KWF четверо полтавських каратистів стали переможцями і призерами. Перші місця посіли Владислав Франчук та Андрій Миглін, другі – Артур Бут і Сергій Коршенко.
Вільна боротьба
Полтава приймала Всеукраїнський турнір з вільної боротьби серед кадетів імені Івана Шемякіна. Господарі вибороли 11 медалей, з них – чотири золоті. Перші місця у своїх категоріях посіли полтавці Христина Соколовська, Олена Макарова, Сергій Моцар, Микита Моргун.
Греко-римська боротьба
У Кривому Розі відбувся чемпіонат України з греко-римської боротьби серед юніорів. Кременчужанин Максим Лю став третім у ваговій категорії до 60 кг.
Фрі-файт
Полтавець Віталій Онищенко виграв у Гранд-фіналі та завоював чемпіонський пояс Кубка Буковеля з фрі-файту.
За титул у ваговій категорії до 84 кг полтавець бився з киянином Джангіром Хасимовим і став чемпіоном.
Футзал
Матч чергового туру вищої ліги чемпіонату України з футзалу серед жінок відбувся у спорткомплексі Полтавського заводу медичного скла. Полтавська команда “ПЗМС” приймала чемпіонок – київську “IMS-НУХТ” – і виграла з рахунком 3:1.
На виїзді полтавки перемогли київську команду “5G” – 1:7.

Хокей

У матчі чергового туру Української хокейної ліги між ХК «Кременчук» та харківським «Динамо», що відбувся в Броварах на льодовій арені «Термінал», де кременчужани проводять домашні матчі, поки триває реконструкція рідного льодового поля, хокеїсти наддніпрянського міста вибороли впевнену перемогу – 6:2.

Останню гру 2017 року ХК «Кременчук» провів на виїзді в Дружківці на арені «Альтаір» і поступився лідеру першості й чинному чемпіону – «Донбасу» – з сухим рахунком 5:0. Кременчужани з 44 очками після 23 проведених зустрічей завершили рік на третьому місці регулярного чемпіонату.

***

Після зимових свят у Харкові продовжився відкритий чемпіонат з хокею серед аматорів, де виступає полтавська команда «Кальвадос». У черговому матчі полтавці зіграли з місцевим «Союзом-2» і впевнено перемогли – 10:0.

Футбол

На дитячому футбольному турнірі «Кубок Сходу» в Харкові перемогла полтавська команда «Молодь». У турнірі брали участь шість команд.

Полтавські футболісти 2003 року народження впевнено обійшли усі команди господарів і гостей, набрали 12 очок, посіли перше місце та з найкращою різницею забитих і пропущених м’ячів вибороли почесний трофей.

Футзал

У Черкасах пройшов дитячий турнір з футзалу «Кубок Дніпра-80». Кременчуцька команда «Кремінь-2008» під керівництвом Антона Диндікова виграла груповий етап і у плей-оф дійшла до фіналу, де поступилася ровесникам з ФК «Черкаси». «Кремінь-2009» (тренер Станіслав Торубара) грав у форматі кругового турніру, де змагалося шість команд. Кременчужани посіли перше місце, здобувши десять очок. Таку ж кількість залікових балів набрала і київська «Зміна-Оболонь». Проте у команди з Полтавщини була краща різниця забитих і пропущених м’ячів, тож вони й перемогли. Юні спортсмени зі структури полтавської «Ворскли» посіли четверте місце.

***

Полтавська жіноча команда «ПЗМС» в рамках чергового туру чемпіонату України з футзалу серед жінок зіграла в Харкові з місцевою «Теслою». Гра завершилася перевагою полтавчанок з рахунком 2:6.

Дзюдо

Всеукраїнський турнір із дзюдо «Novator Cup 2017» відбувся у Хмельницькому. Кременчужанка Поліна Мусіхіна, яка виступала у ваговій категорії до 52 кг, поступившись у півфіналі суперниці з Одеси, стала бронзовою призеркою.

Волейбол

Волейбольний клуб «Полтавчанка» в черговому матчі вищої ліги чемпіонату України на виїзді зіграв з «Харків’янкою» та «Педуніверситетом» із Чернігова. Харків’янок полтавки здолали – 3:1, «Педуніверситету» програли – 0:3. Піля поразки «Полтавчанка» втратила очки, а одноосібним лідером і претендентом на вихід до суперліги став хмельницький «Новатор». У гостях у нього в Хмельницькому у цьому турі грала інша полтавська команда – СК «Полтава-СДЮСШОР №2», яка поступилася і «Новатору», і білоцерківському «Спортліцею». Новий рік «Полтавчанка» зустріла на 4 місці турнірної таблиці.