«Stand with Ukraine!» –  «Стояти з Україною!»

Людмила Лузан (у центрі).

«Stand with Ukraine!» – «Стояти з Україною!»

Полтавські спортсмени продовжують прославляти нашу непереможну державу на міжнародних змаганнях

Нещодавно в Савоні (Італія) відбувся легкоатлетичний турнір Континентального туру World Athletics. У забігу на 800 метрів перемогла наша землячка – кременчужанка Ольга Ляхова, випередивши Аніту Хорват зі Словенії на 0,02 секунди.
«Ольга Ляхова повертається після народження доньки з перемогою і рекордом змагань у Савоні! Браво!!! 2:01,58 хвилини – такий час Ольги з бігу на 800 метрів на першому для неї турнірі майже за два роки», – повідомила Федерація легкої атлетики України.
Вітаємо Олю з переможним поверненням на міжнародні легкоатлетичні арени!
* * *
У чеському Рачіце завершився перший етап цьогорічного Кубка світу з веслування на байдарках і каное. І на цих міжнародних змаганнях тріумфували спортсмени, що представляють Полтавщину.
Найбільший внесок у медальну скарбничку нашої збірної зробила Людмила Лузан, яка спочатку перемогла на дистанції 1000 метрів (на якій, до речі, вона вперше в житті змагалася на офіційному турнірі). Українка на 2,39 секунди випередила найближчу переслідувачку – чилійку Марію Мілльяр. Одразу після переможного фінішу, ще із «збитим диханням», Людмила підійшла до журналістів: «Я хочу, щоб усі знали, що у нас в країні війна. Присвячую цю перемогу Україні! Нашим спортсменам морально важко тренуватися в цей сезон, але ми перемагаємо. Це ще раз підтверджує, що ми незламний і сильний народ, і перемога обов’язково буде за нами. Слава Україні!» – наголосила вихованка тренера з Горішніх Плавнів Миколи Мацапури.
Людмила Лузан стала кращою й на дистанції 500 метрів у каное-одиночці. Вона фінішувала із часом 2:08,08. Другою тут стала німкеня Ліза Ян (2:08,69). Загалом українська збірна завоювала на чеському етапі 6 нагород. П’ять із них – у полтавських спортсменів. Також вибороли «золото» Олег Кухарик та Ігор Трунов у байдарці-двійці на дистанції 500 метрів. У складі байдарки-четвірки на цій же дистанції вони посіли друге місце, а Олег Боровик на дистанції 200 метрів у каное-одиночці виборов «бронзу».
Після нагороджень у чеському Рачіце наші атлети разом зі своїми колегами з-за кордону фотографувалися із синьо-жовтим стягом із написом «Stand with Ukraine». Ми вистоїмо і переможемо! Слава українським спортсменам! Слава Україні!

За матеріалами Федерації каное України та Федерації легкої атлетики України підготував