Стратегічне партнерство  зміцнюється

Стратегічне партнерство зміцнюється

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов, перший заступник голови ОДА Дмитро Лунін, заступник голови ОДА Катерина Рижеченко зустрілися з грузинською делегацією на чолі з Надзвичайним та Повноважним Послом Грузії в Україні Теймуразом Шарашенідзе.
У ході зустрічі учасники обговорили стан і перспективи співробітництва Полтавщини та Грузії у сферах економіки, культури та туризму.
«У Полтавщини тісні зв’язки з Грузією з 2002 року. Зокрема це співробітництво між вищими навчальними закладами. Маємо вже підписані торгово-економічні угоди про співпрацю. Грузію, без перебільшення, вважаємо братньою країною. Вдячні за підтримку, що надається вашою стороною у зв’язку з подіями, що нині відбуваються в Україні. Налаштовані й надалі зміцнювати наші партнерські відносини», – сказав Олег Синєгубов.
Як зазначив Теймураз Шарашенідзе, Україна для Грузії є стратегічним партнером. «Незважаючи на ті перепони, що нам чинять, ми повинні пережити ці нелегкі часи і показати всьому світу, на що здатні Україна та Грузія. Свою поїздку Україною почав із Полтави. Саме на Полтавщині похований наш великий поет Давид Гурамішвілі. Ми зробимо все для зближення наших народів», – наголосив Надзвичайний та Повноважний Посол Грузії.

Офіційний сайт Полтавської облдержадміністрації.

Поділися:

Добавить комментарий