Сучасне обладнання для дитячої лікарні придбали кременчужани

Відтепер робити якісну діагностику маленьким кременчужанам із проблемами зору і визначати методи його корекції стане набагато простіше завдяки новому обладнанню, що з’явилося в міській дитячій лікарні Кременчука. Його передали медичному закладу волонтери. Кошти на придбання необхідної медтехніки збирали всім містом у рамках благодійної акції «Серце до серця», що минулого року проходила під гаслом «Я хочу бачити життя». До речі, вже вкотре кременчужани виявилися найщедрішими, пожертвувавши найбільше грошей у перерахунку на одного містянина, за що Кременчук отримав чергове символічне «Золоте серце України». Загалом же упродовж «сердечної» благодійної акції вдалося зібрати понад 242 тисячі гривень, за які й було придбане вартісне обладнання для офтальмологічного кабінету міської дитячої лікарні Кременчука.
Участь в урочистостях з нагоди передачі медтехніки, придбаної за пожертви кременчужан, взяли куратор міської акції Світлана Пищита, голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Яна Сидор, зарубіжні партнери, волонтери. Передаючи сертифікат на придбання обладнання, міський голова Кременчука Віталій Малецький нагадав, що наддніпрянське місто завжди дуже активно долучається до Всеукраїнської акції «Серце до серця». За 12 років кременчужани пожертвували понад 1 мільйон гривень на благодійні справи. Зібрані кошти спрямували на придбання обладнання для міського пологового будинку, дитячих поліклініки і лікарні. Маленькі кременчужани з вадами слуху, хворі на цукровий діабет отримали індивідуальну медичну допомогу.
З 1 квітня в Україні розпочинається ХІІІ благодійна акція «Серце до серця». Кременчуцькі волонтери вже розпочали активну підготовку до чергового збору коштів. Цього разу пожертви збиратимуть, щоб допомогти діткам із вадами слуху почути звукове розмаїття навколишнього світу. Тож долучаймося!..

Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА
“Зоря Полтавщини”

Добавить комментарий