Світлій пам’яті  Семена Свиридоновича АНТОНЦЯ

Світлій пам’яті Семена Свиридоновича АНТОНЦЯ

3 березня 2022 року зупинилося серце Семена Свиридоновича Антонця – Героя України, Героя Соціалістичної Праці, академіка Української екологічної академії наук, почесного члена НААН, засновника ПП “Агроекологія”.
Семен Антонець народився 20 серпня 1935 року в с. Антонці Решетилівського району в селянській родині. У своїй трудовій діяльності пройшов шлях від різноробочого колгоспу до засновника і керівника ПП «Агроекологія», новатора сільського господарства та вченого, знаного не лише в Україні, а й далеко за її межами.
Семен Свиридонович завжди відзначався людяністю, професіоналізмом, принциповістю і творчим пошуком. Був ініціатором постійного вдосконалення технічних засобів і технологій для отримання екологічно безпечної продукції рослинництва і тваринництва. Протягом 40 років він успішно реалізовував унікальну систему органічного землеробства, в основі якого лежать природне відтворення родючості ґрунту і виробництво екологічно чистої аграрної продукції. Автор понад 170 наукових і науково-популярних праць та чотирьох патентів. Почесний академік багатьох академій і почесний професор багатьох закладів вищої освіти. Ім’я С. Антонця першим занесено до Книги пошани Полтавської області.
Семен Свиридонович Антонець – заслужений працівник сільського господарства України, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, лауреат Міжнародного Академічного рейтингу популярності «Золота фортуна» 2005 р., Міжнародної нагороди «Лаври Слави» і нагороди Європейської асамблеї бізнесу.
Семен Свиридонович Антонець був активним учасником громадського та суспільно-політичного життя області. Неодноразово обирався депутатом районних рад, Полтавської обласної ради. Став одним з ініціаторів відновлення та головою Полтавського товариства сільського господарства. Постійно займався благодійництвом і меценатством.
Полтавська обласна державна адміністрація і Полтавська обласна рада глибоко сумують з приводу смерті Семена Свиридоновича Антонця та висловлюють щирі співчуття рідним і близьким покійного з приводу тяжкої непоправної втрати. Світла пам’ять про С.С. Антонця назавжди залишиться в серцях усіх, хто його знав.
Д.Лунін, О.Біленький, О.Лемешко, Є.Греков, К.Рижеченко, К.Бойко, В.Аранчій, І.Балюк, І.Богуш, В.Бурлака, І.Гопей, О.Дербеньов, М.Калінін, К.Клавдієва, Т.Корост, В.Лисак, К.Клавдієва, Л.Корнієнко, П.Кропивка, В.Пилипенко, О.Сень, В.Степенко, Є.Томін, О.Удовіченко, С.Фролов,
М. Іванченко.

Поділися:

Добавить комментарий