Світлій пам'яті Володимира НЕПИЙПИВА, Костянтина ХУДОЛІЯ

Світлій пам’яті Володимира НЕПИЙПИВА, Костянтина ХУДОЛІЯ

Моторошна звістка сколихнула журналістську спільноту краю – 13 травня у службовому відрядженні внаслідок автокатастрофи загинули працівники полтавського корпункту телеканалу НТН Володимир НЕПИЙПИВО та Костянтин ХУДОЛІЙ. Так чи інакше наші професійні дороги перетиналися, ми мали більш чи менш тісні стосунки з колегами – справжніми майстрами своєї справи, доброзичливими, порядними, надійними. Одне слово – фахівцями.
Володимир Непийпиво, уродженець Решетилівського району, свій журналістський шлях розпочав у тодішній обласній державній телерадіокомпанії «Лтава» після закінчення профільного факультету Київського держуніверситету. Було приємно спостерігати, як вчорашній студент фахово зростає, опановує тонкощі нашої професії. Згодом була робота на УТ-1, інших центральних телеканалах. Репортажі Володимира Непийпива стали їх окрасою.
Його старший колега Костянтин Худолій теж зовсім юним прийшов на місцевий корпункт Українського радіо й телебачення. З якою тільки технікою доводилося йому працювати… Операторську майстерність здобував на практиці, нерідко – в екстремальних умовах. Змінювалися виробничі технології, зростав і професіоналізм відеооператора Костянтина Худолія…
Коли пишеш про колег у минулому, ніби й перо відмовляється виводити літери. Але, на жаль, така болюча нині реальність.
Костянтин і Володимир були люблячими синами й батьками, добрими чоловіками, щирими й вірними друзями. Уже й самі ділилися професійною майстерністю. Постійне прагнення творчої досконалості, опанування новітніми видами відеотехніки увінчувалися аудіо- і відеорядом довжиною в життя. Дуже прикро, що цей ряд обірвався, що висхідна лінія творчого розвитку застигла.
На світлинах цієї газетної сторінки Володимир і Костянтин за роботою, серед колег, друзів, на дозвіллі. Застигла мить – пам’ять про людей у журналістиці й журналістику в них…
Нам буде дуже не вистачати цих красивих, розумних, щирих і надійних чоловіків. Нехай спочивають у мирі.
Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким покійних. Нехай Господь прийме рабів Божих Володимира і Костянтина у Царстві Небеснім, а рідна Полтавська земля буде їм пухом.

Колеги, друзі.

Поділися:

Добавить комментарий