Святкова нагода подякувати  військовим за мир

Святкова нагода подякувати військовим за мир

Колоритні традиції зустрічі улюблених із дитинства зимових свят додають настрою усім. А тим більше, якщо відзначати їх доводиться не просто далеко від рідного дому, а в товаристві бойових побратимів, в шанцях, при постійній загрозі ворожих обстрілів.
Саме в зоні проведення Операції об’єднаних сил завдяки мужності захисників і захисниць України втілюються сьогодні в життя традиційні в нашому народі новорічно-різдвяні побажання про мир. А що свідомі співвітчизники це розуміють, бійцям нагадують святкові гості – волонтери й небайдужі митці.
Культурно-мистецьку програму для військових, які несуть службу з охорони суверенітету та територіальної цілісності України, підготували наші краяни: артистка Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя, майстер сцени Лідія Кретова, артистка Полтавської обласної філармонії Тетяна Чугуєвець, завідувач відділу обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Наталія Дубовик. Роль Діда Мороза виконав один із найдосвідченіших волонтерів Полтавщини Іван Данілевський.
Військові отримали новорічно-різдвяні подарунки та малюнки дітей зі щирими вітаннями від учнів Розсошенської гімназії і Абазівської загальноосвітньої школи. Листи з привітаннями та світлинами до Новорічно-Різдвяних свят передали також учні Полтавської ЗШ №28.
Творча поїздка на схід України відбулася з ініціативи директора обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Дмитра Соколова, громадських організацій «Полтавська родина разом», «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій», за підтримки департаменту культури і туризму облдержадміністрації.

Іван ЯКУШЕВ,
заступник голови правління
ГО «Полтавська обласна організація інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій».

Добавить комментарий