Інформаційний кур’єр

Свято, яке єднає усі покоління

У Чорноглазівці Полтавського району відвирував День села. Святкували і чорноглазівці, і жителі шести довколишніх сіл, які входять до складу Чорноглазівської сільської ради, – Макарцівка, Глухове, Долина, Бершацьке, Носівка, Трирогове. Організували видовищне дійство для земляків силами сільради на чолі з головою Олександром Іщенком, місцевих підприємців та фермерів.
Посприяла святковим розвагам і погода. День був хоч і не сонячний, але затишний, тихий. Ще задовго до початку концерту в Будинку культури зібралося багато людей – і молодь з дітьми, і старенькі ветерани. Найперше, зі сцени полинула пісня про рідне село. Вітаючи земляків зі святом, особливу увагу приділили найстаршим односельцям; молодятам, які взяли цього року шлюб; подружнім парам, до яких нещодавно завітав лелека зі сповитком…
Добрі слова, цінні подарунки, пісні, танці – свято вирувало, як і годиться. Свої таланти землякам демонстрували місцеві творчі колективи – «Лілія», «Пісенне тріо», «Сузір’я» та інші. Дуже припав глядачам до душі також виступ гостей – самодіяльних артистів із Абазівської сільської ради. Зал щедро дякував їм за привітання оплесками.
Після двогодинного концерту святкування продовжилися на майдані. Тут можна було підкріпитися шашликами і кашею, іншими смаколиками. Діти ласували морозивом, розважалися на батутах. Особливо захоплюючою частиною дійства став розіграш лотерейних білетів. Родзинка гулянь – видовищний салют, який довго прикрашав небо над Чорноглазівкою різнокольоровими спалахами. Завершилося свято запальною дискотекою.
У кожного, хто взяв участь у відзначенні Дня села в Чорноглазівці, залишилися свої приємні враження. Людей старшого покоління, ветеранів, до яких належу і я, дуже порадувала особлива згуртованість, яка панувала впродовж усього дня між нами і молоддю. Це надає наснаги і гріє душу.
Добрими враженнями про свято захотілося поділитися із читачами «Зорі Полтавщини», щоб уся область дізналася, як живе Чорноглазівка. Можливо, хтось загориться ідеєю зорганізувати таке дійство і в своєму рідному селі.

Іван МИРОНЧУК,
голова ветеранської організації Чорноглазівської сільської ради Полтавського району.

Поділися:

Добавить комментарий