Інформаційний кур’єр

Свободу не спинити! Вільних людей не залякати!

Вівторок, 15 листопада, увійшов у сучасну світову історію як день, коли рашистська орда здійснила найбільш потужний ракетний обстріл України з початку повномасштабної агресії росії проти нашої незалежної країни. Такого потужного обстрілу жодна з європейських держав не зазнавала з часів Другої світової війни.
Російська держава-терорист знову нанесла удари по об’єктам енергетичної інфраструктури України, постраждали й житлові будинки, в яких мешкають мирні українці. Загалом рашистськими нелюдами було випущено близько 100 ракет. Варто зазначити, що більшість з них було збито, але деякі влучили в ціль, і на певний час без світла залишилися мільйони осель у 17 областях України.
Ракетні удари були нанесені й по Полтавщині. «Одну ракету сили ППО збили в Миргородському районі. Одна ракета влучила в об’єкт інфраструктури у Кременчуцькому районі. Загиблих і постраждалих немає», — повідомив увечері 15 листопада начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.
Загалом ситуація в Україні була серйозна, найсерйозніша за весь час війни, зазначив голова правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький: «З початку жовтня це була вже шоста масована атака на енергетичну інфраструктуру країни, цього разу найбільша: біля ста ракет. Атака здійснена з цинічним розрахунком — у момент початку пікового споживання, щоб енергетикам було важче справитися з навантаженням. Немає жодної країни в світі, яка могла б підготуватися до ракетних атак такого масштабу на енергосистему. Мені постійно про це говорять закордонні колеги. Але ми встоїмо, знайдемо шляхи подати електроенергію, ми працюватимемо всю ніч і всі наступні дні. Мало приємного в тому, щоб бути головною ціллю ракетного арсеналу країни-терориста, але їм нас не зламати!»
Кожна ворожа ракета летіла з метою занурити Україну у темряву, залякати українців, але світло завжди перемагає темряву, а свобода – тиранію. Вільних людей не залякати! Україна вистояла і переможе! Слава Україні!

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Добавить комментарий