Таємниці кармічної медицини

Таємниці кармічної медицини

За визначенням «Великого тлумачного словника сучасної української мови» (видавництво «Дніпро», 2009 р.), медицина (від латинської medicina) – це сукупність наукових знань про хвороби, їх лікування та запобігання. Народна медицина – це народні методи лікування – фітотерапія, мануальна терапія тощо.
Кармічна медицина – це вчення про душу, Космос і Бога, під постійною увагою яких перебуває людина. Санскритське слово «карма» означає «закон відплати». На воротах Дельфійського храму Аполлона було викарбувано: «Пізнай себе, і ти пізнаєш Бога і Всесвіт». Кармічна медицина пропонує: «Через пізнання Бога і Всесвіту пізнай себе». Дві істини – Бог і Космос – зійдуть на вершину вашого здоров’я, і засвітиться у променях цих нових знань третя, забута, істина – Душа людини.

Кармічна медицина – це діагностика життя людини. Саме вона визначає силу духовного світла і його напрямок, допомагає змінити спосіб життя, плин думок, почуттів, поглядів на світ та й на самого себе. Ця медицина вивчає сферу душі людини, розвиток її Духу Святого. Саме вона вирівнює духовний стан і приводить до гармонії тіло. Кармічна медицина вивчає тіло, душу і дух людини, вказує на відхилення у цьому розвитку.
Людина – вінець творіння Бога і Всесвіту. Так чому вона страждає фізичною неміччю? Кармічна медицина дає чітку відповідь на це. Людина веде гріховне життя. А всі хвороби людини – це своєрідна плата, тобто розрахунок за нечисті думки, вчинки, почуття, бажання…
* * *
Тіло людини вловлює вібрації, поля, енергію зодіаку. За її вчинками можна судити про те, у яких вібраціях вона живе, які поля і які захворювання рухають людину по життю. Необхідно враховувати, що людина й сама є джерелом енергії – сили утворюючої або руйнівної. Астрологи радять: «Приведи в гармонію свої думки, почуття – і ти станеш сином Космосу, оволодієш ще однією могутньою силою, ім’я якої – Бог!»
«По ділах ваших судимі будете!» – вимога Творця. Хвороба – це не що інше, як покарання людини за відступ від Божого закону космічної енергії. У протиборстві людини з Божими і Космічними силами кармічна медицина знаходить причини людських захворювань. Це і є основою її філософського вчення. Саме вона розглядає еволюцію людської душі через реінкарнацію – перевтілення у нове тіло. Кожний одержить вказівку на те, що потрібно змінити у своїй душі, щоб хвороба відступила. «По хворобах ваших судимі будете», «У чистому дусі – здорове тіло».
Кармічна медицина будь-якій людині готова допомогти відкрити себе, зрозуміти свої думки й почуття, щоб назавжди залишитися без хвороб. Вона навчає людину знаходити здоров’я у чистоті думок, почуттів і вчинків.
Урівноваженням душі займаються лікарі та служителі релігії. Цьому сприяють медитація, молитви, мантри. Про душу будь-кого із нас можна розповісти по очах, по вигляду, по нашій їжі, вчинках, по мові й хворобах. Пам’ятаймо: «У чому думки ваші, там і душа буде!» Людина перебуває у полоні мирських пристрастей, які є джерелом помилок і страждань.
Наша порада усім: «Шукайте душею і розумом світло істини». Адже людина розкривається душею. Пам’ятаймо лишень: гріш ціна всім вашим талантам і здібностям, якщо немає у вас душі, душевності, тепла, добра. Гріш ціна вашому соціальному статусу, досягнутим висотам, успіхам, якщо душа при цьому задовольняється егоїстичними матеріальними радощами.
Закон еволюції говорить про те, що душа має жити на віддачу, а не на «загарбання». «Віддаючи – отримуєш» – таке правило встановлено Богом. Зорі спускаються до нас не для ворожіння, а для пошуку душі, для розуміння сутності речей. Якщо ми до цього часу не змогли пізнати себе, давайте робити це з допомогою Бога, святих і Всесвіту.
* * *
«Бог є Дух» – сказано у Святому Письмі. Який дух – таким буде й тіло, такими будуть і його хвороби. Душа стає якісною тоді, коли у неї з’являється душевність. Душевність – це не що інше, як справжнє щире і чуттєве ставлення до кого-небудь або до чого-небудь. Душевність базується на співпереживанні, співчутті й любові. Яскравий приклад тому – волонтери…
Душевність робить людину відкритою, доступною, вразливою до грубощів. Душевність характеризується великою терпимістю до подій, явищ і людей. Що б не сталося у житті душевної людини, три божественні сили – Віра, Надія і Любов – освітлять, заспокоять і зміцнять її. Бо така Божа воля. «Бог є любов», а любов – це душа. Віддаючи свою любов іншому, людина проявляє свою душевність. Совість є лише в душевній душі. Душа контактує з Духом лише через душевність.
Енергетику, тобто енергію, для тіла збирає душа. Тому біоенергетична дія допомагає знімати біль при будь-яких захворюваннях. Якщо бажаєте зарядити себе гарною енергією, вийдіть на подвір’я або станьте біля вікна, подивіться на сонце, дерева, небо і скажіть з глибоким почуттям подяки: «Господи, як хороше, яка благодать. І це усе для мене? Але цієї благодаті так багато. Я роздам її іншим людям. Господи! Благослови мене на це!»
Девіз кармічної медицини однаковий для усіх: змінися сам – і тоді усе зміниться навколо тебе! Вилікувати тіло можливо дією на тонкі енергетичні плани душі і духу.
Спостерігайте, чому і як ви радієте, як і чому радіють інші. Спостерігайте життя навколо себе. І тоді зрозумієте, що є любов. Усе найкраще приміряйте на собі.
Але пам’ятайте: щоб запрацювала тонка енергія, варто у слова вкладати тепло душі й радість серця. «Віддаючи – отримуєш» – такий Божественний закон, названий Божою благодаттю. Такий закон відплати, названий кармою.
Про це ми плануємо говорити на лекціях у народному університеті здоров’я при громадській організації «Водолії та інші».

Лідія ЧЕРПАКОВА,
член правління громадської організації «Водолії та інші», член НСЖУ, провізор.

Поділися:
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Добавить комментарий