"Тато, збережи своє  життя для мене"

«Тато, збережи своє життя для мене»

Полтавських школярів відзначили на регіональному форумі з безпеки дорожнього руху

В аеропорту «Полтава» відбувся регіональний форум із безпеки дорожнього руху, на якому виступили провідні фахівці з розвитку безпеки дорожнього руху в Україні та регіоні.

У своїх виступах представники Міністерства інфраструктури України, науковці Харківського національного автомобільного дорожнього університету, працівники патрульної служби, керівники районів та ОТГ особливу увагу звертали на галузеві особливості реалізації заходів дорожнього руху Полтавщини, формування безпечного житлового середовища, координацію зусиль у перспективі викликів безпеки та ресурсні можливості, інновації як чинник модернізації безпеки.
Начальник відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Полтавській області Марина Зінюха, старший інспектор відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП у Полтавській області Тарас Михайленко розповіли про роботу з учнівською молоддю та громадськістю для підвищення безпеки дорожнього руху.
Директор Державного підприємства «Агентство місцевих доріг Полтавської області» Олексій Басан звернув увагу на дороги загального користування місцевого значення.

"Тато, збережи своє  життя для мене"
Заступник голови Полтавської ОДА Микола Білокінь, депутат обласної ради Микола Первак, заступник голови Полтавської РДА Валентин Герасименко, голова асоціації автоперевізників Полтавської області Іван Бондар під час роботи форуму.

Перший заступник начальника Полтавської дирекції залізничних перевезень Андрій Жовковський розповів про заходи, які проводяться для запобігання аварійності на залізничних переїздах, коліях, поза переїздами.
Начальник відділу мобілізаційної роботи та медицини катастроф департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Володимир Мохначов відзначив організацію екстреної медичної допомоги в системі безпеки дорожнього руху.
Начальник управління інфраструктури Полтавської ОДА Сергій Марчишинець розповів про реалізацію заходів обласної програми «Підвищення рівня безпеки дорожнього руху 2018–2020 рр.».
На форумі виступили 25 фахівців з безпеки дорожнього руху. Спецмашини патрульної поліції, аварійно-рятувальної частини спеціального призначення Полтавської області, різне рятувальне обладнання було розгорнуте для демонстрації учасникам.
* * *
Напередодні форуму відбувся конкурс малюнків на тему безпеки дорожнього руху, що був організований Управлінням інфраструктури Полтавської облдержадміністрації. «Дуже важко було обирати переможців із такої кількості щирих робіт. Коли діти дають посил, як діяти в тій чи іншій ситуації, дорослі на це досить емоційно реагують і роблять висновки», – зазначав начальник управління Сергій Марчишинець.
По-дитячому безпосередні зображення справді можуть зберегти чиєсь життя, адже якесь із них з ініціативи директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Вікторії Пилипенко незабаром може з’явитися на узбіччях наших доріг на білбордах. А отже викладене у малюнку попередження однієї дитини ще не раз зупинятиме десятки дорослих від необдуманого кроку на дорозі, що може призвести до горя у якійсь з полтавських родин. «Тато, збережи своє життя для мене» – так підписав свою роботу простим олівцем один з конкурсантів. Краще і не скажеш!

"Тато, збережи своє  життя для мене"
Ольга Дробишева нагороджує переможців.

Усього на розгляд журі надійшло більше 150 робіт. Діти і юнь від 6 до 17 років із усіх районів області яскраво відобразили, що вони вкладають у поняття «безпека на дорозі». Під час форуму в аеропорту «Полтава» переможці отримали заслужені нагороди – грамоти, рюкзаки зі світловідбивними елементами та солодощі. Автор книги «Тисяча та один поворот» Ольга Дробишева вручила їм примірники цього цікавого інтерактивного дитячого видання. Ще один подарунок учасникам конкурсу – екскурсія до Музею важкої бомбардувальної авіації.

Микола БЕЗНОС
Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий