“Театральне закулісся”  із Тарасом Духовним

Тарас Духовний

“Театральне закулісся” із Тарасом Духовним

У полтавській міській бібліотеці-філіалі № 5 керівник, актор і режисер молодіжного аматорського театру «Анастасіс» Тарас Духовний провів для учнів загальноосвітньої школи № 27, які прийшли в бібліотеку під час літніх канікул, майстер-клас «Театральне закулісся» за книгою Сент-Екзюпері «Маленький принц».
Він розповів про театр, де вже 5 років займається постановкою вистав, у яких також виконує ролі. Пояснив, що, крім сцени, ще багато чого відбувається у театральному закуліссі, то – особливий світ.
У дружньому діалозі з дітьми Тарас Духовний проаналізував характери героїв казки «Маленький принц». Довго визначалися, хто з дітей яку роль виконуватиме – бажаючих зіграти в імпровізованій виставі серед школярів виявилося багато.
Завідувачка бібліотеки Ірина Бочкова виконувала роль асистента режисера. І в бібліотеці відбулася вистава, яка допомогла дітям глибше збагнути ідею твору Антуана Сент-Екзюпері, зрозуміти, що не можна перебувати в полоні стереотипів – треба вчитися мислити творчо. Наприклад, у книзі «Маленький принц» Лис зовсім не хитрий, а ми звикли завжди вважати цього персонажа негативним. Напевно, після таких вправ дітям, які давно прочитали книгу, захочеться перечитати її ще раз. І тепер вони побачать сюжет і героїв твору іншими очима. А ще хтось захоче приєднатися до дружного творчого колективу акторів молодіжного театру «Анастасіс», а можливо, навіть серйозно подумає про кар’єру актора в майбутньому.

Наталія ЖОВНІР
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий