Технікум, коледж, інститут

Технікум, коледж, інститут

Як вже повідомляла «Зоря Полтавщини», Полтавський політехнічний коледж Національного технічного університету «ХПІ» відзначав 75-річчя. Фінальним акордом у святкуванні стали урочистості, що відбулися у приміщенні Полтавського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені М.В. Гоголя.
У залі зібралися ветерани освітнього закладу, випускники минулих років, нинішні студенти.
Серед почесних гостей – народний депутат України Юрій Бублик, секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота, ректор Національного технічного університету «ХПІ» Євген Сокол, директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко, генеральний директор ННЦ «Інститут метрології» Павло Неєжмаков.
Групі представників коледжу були вручені почесні відзнаки. Виступаючи на святковому зібранні, учасники заходу наголошували, що на сьогодні коледж є одним з найпрестижніших у своєму сегменті освітянської галузі, його випускники завдяки високому фаховому рівню користуються заслуженою повагою на ринку праці не лише Полтавщини, а й усієї України і навіть зарубіжжя. Та завжди є до чого прагнути, тож пролунала пропозиція працювати над тим, щоб навчальний заклад підвищив свій статус і з часом став політехнічним інститутом.
Добрі слова на адресу педагогів різних поколінь пролунали від колишніх випускників коледжу. Завершилися урочистості святковим концертом.

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий