Телефонний «мінер» дожартувався

Телефонний «мінер» дожартувався

Торік у квітні, будучи добряче напідпитку, 60-річний кременчужанин вирішив «пожартувати». Він зателефонував до чергового Кременчуцького відділу Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Полтавській області та повідомив, що незабаром у приміщенні Харківського міжнародного аеропорту станеться вибух.

Кременчужани передали цю інформацію харківським колегам. Аеропорт детально обстежили, попередньо евакуювавши людей. На кілька годин від основної роботи відволікли чимало працівників поліції, вибухотехнічної, кінологічної та експертної служб, лікарів швидкої медичної допомоги. Вибухівки знайдено не було.

Невдовзі, досить швидко, знайшли й «жартівника». Під час розслідування з’ясували, що він страждає на хронічне психічне захворювання. Цей факт, звичайно, вплинув на рішення Автозаводського районного суду, що недавно відбувся. За завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, тобто правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 259 КК України, ухвалено госпіталізувати кременчужанина до психіатричного закладу. Про це повідомила прокурор відділу прокуратури Полтавської області Олена Храпко. До набрання ухвалою законної сили, чоловік перебуватиме вдома, під наглядом сина.

Поділися:

Добавить комментарий