Тенісний корт для новооржицьких школярів  від агропромхолдингу "Астарта-Київ"

Тенісний корт для новооржицьких школярів від агропромхолдингу «Астарта-Київ»

Щороку агропромхолдинг «Астарта-Київ», благодійний фонд «Повір у себе» й Українська академія лідерства організовують проєкт «Підйом – майстерня лідерства та проєктного менеджменту». Це триденний табір, де учні вчаться лідерству та проєктному менеджменту. Вони створюють власні проєкти для поліпшення благоустрою свого села, селища чи ОТГ, навчальних закладів, закладів культури, спорту тощо. Захищають ці проєкти та отримують кошти для реалізації.

– Третій рік поспіль учні Новооржицької школи перемагають у «Підйомі». Ми підтримуємо всі їхні ідеї та допомагаємо їх реалізовувати. Завдяки цьому проєкту школярі розкриваються та ще більше вірять у свої сили. Цього року діти вирішили зробити тенісний корт, – говорить фахівчиня з соціального партнерства Новооржицького цукрозаводу Тетяна Перхайло.
Цьогоріч через пандемію Covid-19 «Підйом» провели дистанційно. Переможці з Новооржицької школи не засмучуються, адже вони все одно отримали новий досвід і знайомства.
– Усі конференції проводили он-лайн – у Zoom. Із презентацією проєкту нам допомагали куратори. Чому обрали саме тенісний корт? У нас навчається багато учнів, які б хотіли спробувати пограти в теніс, але не було де, – ділиться учасниця «Підйому», десятикласниця Яна Бабич.
Переможці «Підйому» раді результатам і прагнуть якнайшвидше завершити роботи. Тоді зможуть тренуватися на новому майданчику.
– У вересні почали облаштовувати корт. Учні 9–11 класів допомогли прибрати територію, а педагоги та працівники цукрозаводу бетонували стовпи, ставили огорожу. Залишилося зробити розмітку. Зараз чекаємо замовлених ракеток, м’ячів і сітку, – говорить учасниця «Підйому», учениця 11-го класу Римма Саркісян.
Школярі планують зробити платні абонементи для занять тенісом. За ці кошти надалі оновлюватимуть інвентар.
Слідкуватиме за порядком на тенісному корті охорона школи.
– Перед тим, як подали проєкт на «Підйом», провели опитування серед місцевих мешканців. І дорослі, і діти підтримали нашу ідею. Зараз усі чекають відкриття майданчика, – запевняє учасник «Підйому», учень 11-го класу Владислав Мороз.
Педагоги Новооржицької школи підтримують бажання учнів брати участь у різноманітних конкурсах. Допомагають реалізовувати їхні ідеї та проєкти. Торік школярі теж перемогли в «Підйомі» й висадили яблуневий сад.
– Завдяки таким проєктам, як «Підйом», діти стають активістами, лідерами. Вони відчувають значущість ідей, підтримку дорослих і ще більше хочуть працювати. Вдячна «Астарті-Київ» за гарний проєкт і втілення мрій учнів, – зазначила заступниця директора Новооржицької школи Олена Треущенко.
Новооржицький цукрозавод постійно підтримує місцеву школу. Надає техніку, запчастини, пально-мастильні матеріали. Підприємство відгукується на всі прохання керівництва навчального закладу.
– Наша компанія веде соціально-відповідальний бізнес. Завжди на зв’язку з працівниками школи й учнями, а вони нас постійно вітають зі святами, організовують концерти. Упевнена, що співпраця триватиме й надалі, – переконана Тетяна Перхайло.

ГО «Полтавщина Аграрна».

Поділися:

Добавить комментарий