Тепла атмосфера прохолодного дня

Тепла атмосфера прохолодного дня

За доброю традицією в Дібрівці Миргородського району пройшло кінноспортивне свято «DIBRIVKA FEST- 2019». Місцевий кінний завод – один із найбільших та найдавніших центрів розведення рисистих коней в Україні. Його було засновано в 1888 році.
Свята чекали не лише поціновувачі кінного спорту, а й місцеві мешканці, родини з дітьми. Для найменших полтавців тут організували танцювальний батл дитячих колективів, український ярмарок, фотолокації та дитячу зону. Свято розпочалося парадом рисаків. Примхлива погода не дозволила провести кінні перегони. Директор кінзаводу Микола Радченко зазначив, що через дощ довелося змінити сценарій свята:
– Доріжки дуже мокрі. Перегони перенесли на пізніше. А нині зробили виводку коней, щоб люди помилувалися красенями-рисаками. У параді взяли участь близько двадцяти рисаків різної масті. Всього на підприємстві майже три сотні коней.
Після параду рисаків гості змогли насолодитися кінним вальсом. Згодом всі охочі каталися верхи. Загалом підготовка до перегонів тривала близько трьох місяців. Працівники заводу очікували побачити на святі понад п’ять тисяч гостей. Минулого року їхня кількість була саме такою. Тоді туристи прибули з усіх куточків України. Проте цьогорічна затяжна і холодна весна внесла свої корективи. На фестивалі побувало близько двох тисяч людей. Одна з відвідувачок, полтавка Світлана Лієнко, розповіла журналістам, що загалом святом задоволена і отримала масу приємних вражень. Атмосфера свята була дуже теплою.

Ганна СИДОРЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий