Територія молодіжної культури

Територія молодіжної культури

На початку літа Кременчук у рамках проведення ХІІ обласного фестивалю сучасної молодіжної культури “Extreme-zone” перетворився на величезний майданчик екстремальних розваг для активної молоді. У міському парку культури й відпочинку “Придніпровський” зібралося близько тисячі учасників із Кременчука, Дніпра, Харкова, Херсона, Києва, щоб у спортивному, пісенному, танцювальному й силовому вимірах позмагатися за звання найкращих.
– Ми разом із нашими учасниками прагнемо показати навколишнім, що сучасна молодь – це не вандали, які руйнують у дворах дитячі майданчики, вона любить спорт, здатна бути креативною й оригінальною, приємно дивувати. Унікальність нашого молодіжного фестивалю в тому, що це єдиний в Україні некомерційний комплексний захід, де представлені найпрогресивніші спортивні й культурні напрямки молодіжної культури. Він став ще цікавішим, значно розширивши кількість локацій – їх цього року понад тридцять. Тепер ми проводимо змагання і з городошного спорту, і з бадмінтону, традиційний для фестивалю вуличний міні-футбол тепер проходить у кількох окремих вікових категоріях, – розповіла прес-секретар фестивалю “Extreme-zone” Юлія Суперека.
Найменшим учасникам фесту, які відчайдушно підкорювали круті схили спеціальних платфом-рамп на своїх самокатах, було всього 10 років, а найстаршим любителям вуличного футболу – за 30. Хтось із учасників фестивалю демонстрував власну фізичну міць у жимі лежачі чи в рамках турнірів із армреслінгу, хтось ганяв у хокей на траві, закидав м’яч у корзину на баскет-майданчику, долав перешкоди на роликах і скейтах.
Багато молоді зібралося на узбережжі Дніпра, щоб пограти у пляжний волейбол, практично опанувати правила цікавої командної гри під назвою алтімат фрізбі чи поспостерігати за запливом великих човнів-“драконів”. Любителі сучасної молодіжної музики “окупували” літню фестивальну сцену й дарували усім свої репові та рок-композиції, а молоді брейк-дансери дивували прихильників сучасного танцю своєю пластикою.
Фестиваль “Extreme-zone”, організаторами якого традиційно виступили міська влада, Молодіжний Парламент Кременчука, міський комітет молодіжних організацій, ГО “Фонд підтримки студентської молоді”, завершився яскравим і гучним гала-концертом за участю популярних молодіжних гуртів і відомих українських діджеїв.

Юлія ДУМКА-КОНДРАТЬЄВА
“Зоря Полтавщини”

Добавить комментарий