Тимкова серенада для Анфіси

Тимкова серенада для Анфіси

Березень – особливий період для котів – час невгамовних “концертів” і проявів котячих симпатій. У пухнастиків, як і у людей, теж є почуття та уподобання.
Цікавий своєю незвичною поведінкою кіт Тимко мешкає у родині глобинчанки Тетяни Марченко. Свої гучні серенади він почав співати ще в лютому для кішки Анфіси, що живе неподалік. Котячі пісні чути на всю вулицю вдень і вночі. “Кавалер” змушений голосно гукати “даму”, адже він сидить під вікном надворі, вона – на підвіконні в будинку. Влітку вони гуляли разом, грілися на сонечку, а за зимової погоди Тимкова пасія виходить надвір нечасто. Проте він все одно залишається її вірним лицарем, обороняє від інших котів. Буває нелегко – якось після бійки залишився із надкушеним вухом.
Одного разу Тимко приніс під вікно Анфісі здобич – впольовану мишу.
– Вітаються Тимко з Анфісою, нюхаючи одне одного в ніс, або торкаються лобами і примружують очі. Вдома є копилка у вигляді граційної та гордої кішки, біля якої Тимко частенько сідає і намагається виструнчитися, – розповідає Тетяна Марченко.
Чотирилапий вихованець любить ласувати смачненьким. Борщ, каша та молоко – не його харчі. Полюбляє сир, рибу, але тільки смажену, м’ясце, а особливо – котлетки, проте лише домашні, магазинних не їсть, як, власне, і ковбасу, особливо ту, де є соя. Кіт небайдужий до кактусів – понадкушував усі, що є вдома у господарів. Любить сидіти біля них і ледь торкати носиком.
– Тимко дуже охайний, годину чи й більше приводитиме себе до ладу після повернення з вулиці, – каже господиня. – В період березневих гулянь Тимко помітно худне, має сонний і стомлений вигляд. Адже вдома з’являється вкрай рідко, майже не спить і байдужий до їжі.

Віта КОНОВАЛЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий