Токіо-2020: день перший

Токіо-2020: день перший

В умовах жорстких антиковідних заходів та всупереч протестам частини японського суспільства, яка вважає проведення під час пандемії масштабних спортивних змагань недоречним, у п’ятницю, 23 липня, в столиці Японії розпочалися XXXII літні Олімпійські ігри.
Вирішили не гаяти часу і зробили фото на пам’ять в олімпійських кільцях українські гімнасти, які прибули до Токіо одними з перших серед спортсменів нашої команди. А наші землячки Катерина Монзуль та Марина Стрілецька ще до офіційного початку головної спортивної події року провели свій перший матч на Олімпіаді. Оскільки футбольні змагання на Олімпійських іграх традиційно стартують ще до церемонії відкриття, українські арбітри у середу, 21 липня, встигли «відпрацювати» поєдинок між жіночими командами Бразилії та Китаю. Нагадаємо, ані чоловіча, ані жіноча футбольні збірні на Олімпіаду не пробилися, але загалом наша команда досить високо котирується серед спортивних експертів.
Так, аналітики з Gracenote Olympic представили прогнозований медальний залік змагань – Україні пророкують 15-те місце в медальному заліку і 21 нагороду (6 золотих, 7 срібних і 8 бронзових). Переможцем же медального заліку Токіо-2020 має стати збірна США: 114 медалей (43, 30, 41). Наскільки близькими до реальності виявляться ці прогнози, ми дізнаємося за два тижні, 8 серпня, коли у Токіо згасне Олімпійський вогонь. А сьогодні все лише розпочинається…

Андрій ФІАЛКОВСЬКИЙ
“Зоря Полтавщини”

Поділися:

Добавить комментарий