Тож як назвемо наш міжнародний аеропорт?

Ім’я якого визначного діяча має носити аеропорт «Полтава» – із цього приводу вже точаться дискусії у соцмережах. Є навіть пропозиції залишити назву без змін. Обласна рада у співпраці з Всеукраїнською ініціативою «Активна Громада» Інституту «Республіка» запровадила публічну консультацію з громадою Полтавщини із цього приводу.

До 31 березня кожен мешканець області може проголосувати на підтримку імені однієї з 5 видатних історичних постатей наших земляків. З нагоди початку процедури голосування відбулася прес-конференція за участю голови обласної ради Олександра Біленького, заступника голови облради Анатолія Ханка, представників ВГО «Інститут «Республіка» Олександри Скиби та Віталія Гліжинського.
Як розповіли гості, публічні консультації – як механізм залучення громади до вирішення найрізноманітніших питань – уже ініційовані у 32 містах України. Серед них – Полтава, Зіньків, Горішні Плавні.
Імена кандидатів для голосування пронумеровані в алфавітному порядку: 1. Микола Гоголь; 2. Іван Котляревський; 3. Іван Мазепа; 4. Симон Петлюра; 5. Григорій Сковорода. Проголосувати можна за посиланням: vdmk.org/3011 або з допомогою sms «2294(пробіл)Номер відповіді» на номер 93-117-00-35*. Також лінія для голосування відкрита на сайті обласної ради.
На запитання журналістів, чому обмежилися саме цими кандидатами, Олександр Біленький відповів, що для обговорення більш як 5 кандидатів технічної можливості не було. Перевага історичним постатям надана теж не випадково. Але перемога в голосуванні ще не означає остаточного рішення. Та визначатися депутатам у сесійній залі обласної ради результати публічної консультації з громадськістю допоможуть.
Тож голосуймо, хоч іще й не вибори!

Ольга ЩЕГЛОВА
“Зоря Полтавщини”

* Вартість sms – згідно з тарифом мобільного оператора.

Вы можете оставить комментарий, или Трекбэк с вашего сайта.

Оставить комментарий

Вы должны Войти, чтобы оставить комментарий.