Треба любити професію, а не себе в ній

Як відомо, у квітні газета “Зоря Полтавщини” відзначає славетний ювілей, бо початок виходу в 1838 році – це є історичний літопис друкованого органу.
Свого часу мав знайомство із головним редактором “Зорі…” Леонідом Васильовичем Думенком, який чимало давав порад. Також спілкувався з іншими журналістами, зокрема Іваном Буряком, Анатолієм Щербаком та іншими. Іван Носівець (у далекому 1973 році ми разом навчались у кооперативному інституті, де він був старостою групи) допомагав мені, юнаку з Донеччини, удосконалювати фах економіста. Тому Полтава для мене – місто рідне.
Сьогодні я продовжую працювати, видавати збірки гумору та сатири. Надаю гострі матеріали, стосовно життя-буття Слов’янська до газет “Злагода”, “Панорама тижня”, “Земляки” та інтернет-видання “Діловий Слов’янськ”. А інтерв’ю з Олександром Москаленком, головним редактором Лохвицької районної газети “Зоря” (“Зоря Полтавщини” №№77–78 від 02.06.2017 року), і його фразу: “Хто б що мені не говорив, а журналістика – це покликання. Це стан душі, це здатність помічати, розповідати про явища, події, які інші не помічають. Я завжди наголошую, що треба любити нашу професію, а не себе в ній!” я вважаю девізом справжніх журналістів. Матеріали вашої газети завжди наводжу як приклад своїм молодим колегам.

Василь ЧОРНОБРИВИЙ,
член НСЖУ.
м. Слов’янськ
Донецької області.

Поділися:

Добавить комментарий