Тренінг щодо важливих навичок подолання стресу

Тренінг щодо важливих навичок подолання стресу

За сприяння департаменту соцзахисту населення Полтавської ОВА на базі Полтавського обласного центру громадського здоров’я відбувся тренінг для фахівців із соціальної роботи територіальних громад та неурядових організацій області, які працюють з внутрішньо переміщеними особами. Захід на тему «Важливі навички з подолання стресу» проведено за ілюстрованим керівництвом Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) (доступне за лінком https:// apps.who.int/iris/handle/ 10665/339150).
Начальник Центру психічного здоров’я обласного закладу з надання психіатричної допомоги, психолог Наталія Супруненко, яка виступила навчальним тренером, зосередила увагу учасників на важливих навичках у періоди стресу, впливі стресових ситуацій на людину, важливості та необхідності проявів доброти, прийняття рішень та дій на основі власних цінностей та суджень.
Психолог Полтавського обласного центру соціальних служб Людмила Дерев’янко опрацювала з присутніми методику «заземлення», яка має допомогти сконцентруватися на важливому (сім’ї, дружбі, хобі, щоденних ритуалах, які приносять задоволення) й відійти від негативних та шокуючих спогадів, а також щодо небезпеки тривалої поведінки типу «рух від» та важливість швидкого подолання «емоційної бурі». Наприкінці заходу було опрацьовано методику та інструменти «Створення простору» як спосіб боротьби із стресовим станом, негативними думками та почуттями.
За результатами тренінгу учасники отримали відповідні сертифікати.

Людмила КОРНІЄНКО Директор департаменту соцзахисту населення Полтавської ОВА

Поділися:

Добавить комментарий