Триста голів «царської птиці» заселили в козельщинські ліси й степи

Триста голів «царської птиці» заселили в козельщинські ліси й степи

У Козельщинському краї мисливці випустили на вільне життя 300 фазанів. Досі птахи жили у вольєрах на території Козельщинської районної організації УТМР.

У червні відбулося чергове поповнення місцевої фауни, свідком якого пощастило стати й мені, – цього разу 70 пернатих полетіли обживати мануйлівські ліси й степи. А стартувала ця благородна справа з 27 червня: пернатих отримали й випустили на свої угіддя Пісківська первинна організація Українського товариства мисливства й рибальства (голова Сергій Бірюков), Пашківська ПО (голова Сергій Щерба), Бреусівська ПО (голова Олег Верхогляд) та інші колективи (усього їх у колишньому Козельщинському районі налічується 14).
Досі «царська птиця» росла й отримувала належний догляд у тимчасових вольєрах Козельщинського госпрозрахункового мисливсько-рибальського підприємства. Зазначу, що нашим любителям природи не позичати знань, уваги й бажання працювати на благо природи: з власної ініціативи та за свої кошти мисливці щороку поповнюють угіддя ще й власноруч вирощеними зайцями, дикими качками, свиньми.
– Випуск у вільне життя цієї надзвичайно красивої і благородної птиці ми приурочили до не менш гарної дати – 100-річчя із дня створення Українського товариства мисливців та рибалок, яке відзначало свій ювілей 10 липня, – зауважив голова Козельщинської районної організації УТМР Андрій Підлісний. – Я щиро вдячний людям, які спільно зі мною за власний кошт закуповували молодняк: почесному члену нашого товариства Миколі Роєві, депутату міської ради міста Горішні Плавні Петру Кучеру, єгерю Владиславу Сьомкіну, мисливцям Сергію Сьомкіну і Віталію Підлісному, глобинському колезі Віктору Костенку, єгерям Леоніду Зубенку та Юрію Литвину. Відзначу й наших спонсорів, які допомагали кормами: це голова Бреусівської ПО Олег Верхогляд, голова Пашківської ПО Сергій Щерба, голова Мар’янівської ПО Петро Мироненко. Без вихідних та незважаючи на будь-які погодні умови допомагали мені вирощувати й піклуватися про фазанів Леонід Зубенко, Віталій Підлісний та Микола Сап’яненко. Упевнений, що наші старання були не марними, добро обов’язково повернеться!

Наталія РОМАНЧЕНКО
Журналіст

Поділися:

Добавить комментарий