Триває передплата періодичних друкованих видань  на II півріччя 2024 року

Триває передплата періодичних друкованих видань на II півріччя 2024 року

З 29 квітня 2024 року «Укрпошта» розпочала передплату періодичних друкованих видань на II півріччя 2024 року. Серед широкого переліку різних популярних видань – місцева преса, тематичні видання, періодика для розвитку дітей та багато інших цікавих видань.
Газети та журнали можна передплатити для себе, батьків або своїх бабусь та дідусів у селах. Передплата періодичних видань під час війни набуває особливого змісту, оскільки для багатьох людей, особливо для пенсіонерів, друковані видання залишаються основним джерелом новин місцевого та районного масштабу. На сьогодні більше 70% періодичних видань продовжують друкуватися та задовольняти потреби своїх читачів.
Передплатити газети та журнали можна: до 20 червня – видання загальнодержавної сфери розповсюдження; до 25 червня – видання місцевої сфери розповсюдження.
(Оформити передплату на II півріччя 2024 року можна через сервіс «Онлайн-передплата» на сайті Укрпошти або у звичайний спосіб у поштових відділеннях та у листоноші.
В умовах воєнного стану онлайн сервіс є найбільш безпечним, швидким та зручним способом передплати видань. Ви можете швидко обрати із переліку загальноукраїнське чи місцеве видання та відразу оплатити вартість передплати платіжною карткою. Передплачуючи періодичні видання у нелегкий для нашої країни час, ви не лише підтримуєте українську видавничу галузь, а тим самим робите свій внесок у розвиток економіки нашої країни.
Дорогі передплатники, читачі і шанувальники «Зорі Полтавщини»! Передплативши наше видання, ви матимете надійний орієнтир в інформаційному просторі, видання, цікаве для всієї родини.
Передплатний індекс «Зорі Полтавщини» – 60256. Вартість передплати: на 6 місяців – 288 гривень; на 3 місяці – 144 гривні; на 1 місяць – 48 гривень.
Залишайтеся із «Зорею Полтавщини» – газетою рідного краю!

Поділися:

Добавить комментарий